image

Потужна австрійська фірма NEUMAN знову запрошує закарпатців на роботу на своє підприємство у Словаччині

Заробітна плата - від 860 до 1200 євро і плюс багата програма лояльності

Відома австрійська компанія NEUMAN ALUMINIUM, яка виготовляє різноманітні вироби з металу, запрошує закарпатців та мешканців інших регіонів на своє сучасно підприємство у словацькому місті Жарновіца, яке знаходиться в 350 кілометрах від Ужгорода.

Neuman Aluminium Services Словаччина s.r.o. є частиною міжнародного концерну CAG Holding, який швидко розвивається, з більш ніж 200-річною традицією в металообробній галузі. Компанія була заснована в Словаччині 01.01.2014 р. і є підрозділом від сестринської компанії Neuman Aluminium Fließpresswerk Slovakia s.r.o., яка працює в Жарновиці з 1996 року.

Компанія працює в області обробки алюмінієвих профілів для виробників преміум-класу. Компанія є одним з найбільших виробників алюмінієвих напівфабрикатів у світі і спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних алюмінієвих деталей. Багаторічний досвід роботи з найширшим асортиментом алюмінієвих технологій обробки пропонує вирішення для дуже широкого кола вимог замовника. На словацькому заводі компанія використовує найсучасніші обробні центри, за допомогою яких можна чітко та точно виміряти складні компоненти трьох-та п'яти осей у межах найвужчих допусків.

Крім технології нарізання, пресування та фрезерування, у виробництві також використовується технологія подвійного та тривимірного згинання.

Що стосується прийому на роботу, то головним чином компанії потрібен обслуговуючий персонал для машин та устаткування. Головне, щоб було бажання працювати та вмілі руки.

Заробітна плата - від 860 до 1200 євро на місяць.

Окрім того, якщо у вас хороше ставлення до роботи, то можна отримати і 13 та 14-ту зарплати в розмірі основної місячної зарплати.

Фірма також надає комфортне житло для працівників із віддалених регіонів - безкоштовно!

Щомісяця ви можете отримати додатково 100 євро на проїзд.

До основної зарплати щомісяця можна отримувати 10% премії.

Компанія також гарантує різного роду доплати за шум, за другу та нічну зміни, за роботу в безперервному виробництві та інше.

Працівники також отримують чеки на їжу.

Є можливість працювати понаднормово за відповідну доплату.

Наприкінці листопада представники компанії запрошують закарпатців на співбесіди у трьох містах області.

Якщо ви виявили працювати на цьому підприємстві, то прийдіть, будь ласка, на співбесіду:

27 листопада - Хуст. Співбесіди відбудуться в готельному комплексі V&P (вул. Петенька, 5) о 10.00 та о 15.00. 

28-29 листопада - Мукачево. Співбесіди відбудуться в готельному комплексі "Зірка"(пл. Кирила і Мефодія, 10) 28 листопада о 15.00 та 29 листопада о 10.00. 

30 листопада - Ужгород. Співбесіди відбудуться в готельному комплексі "Кілікія" (м-район "Шахта", об'їзна) о 10.00. 

Якщо ви виявили бажання прийти на співбесіду з представником компанії, то попередньо бажано заповнити і відправити цю анкету:

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com