image

Закарпатські податківці виявили «відмивання» коштів на мільйони гривень

Працівники Головного управління ДПС у Закарпатській області провели аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання щодо наявності ознак правопорушень, пов’язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом під час здійснення фінансово-господарських операцій у період 2019-2020 рр.

Встановлено, що службові особи ТОВ «Д» сфальсифікували офіційні документи, які б підтверджували реальність придбання від постачальників товарів та у яких відсутнє придбання товарів по ланцюгу постачання на загальну на суму 16,8 млн грн, в результаті чого безпідставно було сформовано податковий кредит в сумі 2,8 млн грн.

Таким чином, службовими особами ТОВ «Д» було порушено Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.

За наданими вказаними матеріалами відділом поліції Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення відповідного кримінального правопорушення, повідомляє пресслужба ДПС.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com