image

Чому саме в Закарпатті найбільше селян користуються інтернетом

Статистика свідчить про те, що Закарпатська область займає перше місце по доступу сільського населення до мережі інтернет.

Якщо в середньому по Україні лише 30% селян мають доступ до інтернету, то на Закарпатті цей показник найвищий в Україні - 57,8%.

Щодо міського населення, то частка закарпатських містян, які мають доступ до інтернету, складає 76,4%, що є четвертим результатом по Україні. 

Статистика-інтернет-657x720

І все ж, пояснення того, чому в закарпатських селах є найкращий доступ інтернету, є. Інтернет в закарпатські села потрапляв відразу, як лише була така можливість. Навіть у сільських клубах та бібліотеках ставили давно ще модемний інтернет. А згодом селяни проводили інтернет у свої домівки. А все через те, що значна кількість закарпатських селян перебуває на заробітках. І інтернет був єдиною можливістю оперативного дешевого спілкування. Зараз уже важко уявити родину в закарпатському селі без "Скайпу" чи інших програм для спілкування, якщо у цій родині хтось працює на заробітках за кордоном.

До речі, загальний доступ до інтернету міського населення найвищий у Тернопільській області (навіть вищий, ніж в Києві) також через заробітчан. Просто на Закарпатті найвищий показник сільського населення в Україні - 63%, тому ми випереджаємо решту регіонів по доступу до інтернету саме в категорії сільського населення. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com