image

Google розробляє нову платіжну систему

Платіжна система під назвою Plaso може невдовзі з'явитися у світі. 

У її тестуванні беруть участь тільки співробітники Google і дві мережі кафе - Papa Jones і Panera Bread, - повідомляє сайт  telekomza.ru із покликанням на The Information.

За повідомленням, оплата проводиться в оригінальний спосіб: потрібно повідомити касиру свої ініціали. При цьому також використовується Android-додаток. Ініціали відображаються в цьому ж додатку - таким чином продавець перевіряє особу покупця.

Правда, поки незрозуміло, що станеться, якщо взяти чужий телефон і назвати ініціали його власника. Про систему безпеки Plaso поки відомо мало, так само як і взагалі подробиці технології. Відповідно до джерела, Plaso може бути інтегрований в Google Wallet.

У ЗМІ вже висловлюють сумніви з приводу такої концепції, і неспроста. Хотіли б ви на касі вимовляти свої ініціали? Багато людей будуть почувати себе ніяково в такій ситуації.

Тим часом Тім Кук днями заявив, що в тій же Panera Bread вже 80% всіх мобільних платежів здійснюються через Apple Pay. Google потрібно буде дуже добре попрацювати, щоб посунути Apple в цьому сегменті.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com