image

Новий аксесуар врятує гаджети від поганих кабелів USB Type-C

У минулому році багато виробників гаджетів перейшли на використання нового універсального інтерфейсу USB Type-C. 

Здавалося б, використання одного роз'єму для підключення абсолютно всіх пристроїв залишить у минулому велику кількість різних кабелів, але реальність виявилася не такою райдужною. З різними гаджетами рекомендується використовувати їхні комплектні кабелі та зарядні пристрої, так як всі вони мають різні параметри. Вирішити цю проблему можна за допомогою невеличкого аксесуара Type-C Power Meter від компанії Satechi.

Необхідно помістити адаптер у роз'єм USB-C, а потім приєднати до нього кабель живлення. Після цього на маленькому дисплеї пристрою можна буде побачити основні характеристики, що відображають процес зарядки в режимі реального часу: напругу, струм та ємність акумулятора у мА·год. Таким чином, можна оцінити надійність блоків живлення, кабелів та зовнішніх акумуляторів, а також перевірити їхню безпечність.

Раніше інженер Google Бенсон Льюнг протестував різні аксесуари з USB-C і з'ясував, що далеко не всі вони відповідають офіційним специфікаціям. Тому якщо ви плануєте підключати до свого смартфона або ноутбука сторонні кабелі та зарядні пристрої — Satechi Type-C Power Meter допоможе запобігти їхній поломці, а отже і дорогому ремонту. Вартість цього аксесуара на Amazon становить $24,99.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com