image

Новий робот Apple за 18 секунд розбере будь iPhone до останнього гвинтика

Машина під назвою Daisy автоматизує процес розбирання iPhone і за годину здатна розкласти на компоненти 200 смартфонів.

Apple добре відома своєю увагою до захисту навколишнього середовища і застосовує технології повторної переробки. З 2016 року компанія використовувала для утилізації старі iPhone робота Ліама, а зараз йому на зміну прийшла нова машина - Daisy.

Робот служить для утилізації старих iPhone, які здають користувачі, і видобутку компонентів для подальшого використання у виробництві. Daisy справляється з цим завданням набагато ефективніше людей. Робот вміє розрізняти дев'ять моделей iPhone і менш ніж за хвилину розбирає три смартфона.

Машина не тільки швидко розбирає старі гаджети, але і автоматично сортує матеріали, які в подальшому відправляться на переробку. З кожних 100 тисяч iPhone Daisy допомагає добути майже дві тонни алюмінію, близько кілограма золота, близько восьми кілограм срібла та інших цінних металів.

Презентація Daisy  приурочена до акції, яку Apple проведе напередодні Дня Землі. З 19 по 30 квітня компанія буде робити відрахування з кожного відправленого на утилізацію смартфона в фонд Міжнародного товариства збереження природи.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com