image

Патент замінив тачпад і екран ноутбука на iPhone і IPad

Компанія Apple, запатентувала можливі зміни в конструкцію ноутбука, які дозволять фізично поєднати його зі смартфоном і планшетним комп'ютером.

Виробники електроніки нерідко намагаються поєднати деякі функції різних гаджетів. Одна з ключових ідей, яка часто проявляється в дизайні, полягає в частковому поєднанні смартфона з ноутбуком або планшетним комп'ютером. Компанія Asus, наприклад, в моделі PadFone X використовувала смартфон в якості «мізків» планшета, а в серії Transformer Книги випускає ноутбуки, які можуть працювати без клавіатури в режимі планшета. Apple, в свою чергу, запропонувала використовувати смартфон і планшет в якості «мозку» і часткової заміни деяких функцій ноутбука.

Аксесуар в алюмінієвому корпусі фактично являє собою MacBook, не здатний працювати в якості самостійного пристрою - «мозком» ноутбука виступає смартфон або планшет. Проте, сам аксесуар це не просто док-станція з клавіатурою, патент передбачає використання додаткових модулів пам'яті для розширення можливостей мобільного пристрою.

АррІе, як і інші великі розробники споживчої електроніки, володіє великою кількістю патентів, багато з яких не реалізовані навіть у вигляді макету або працюючого прототипу, тому публікація патенту не гарантує застосування описаних технологій на практиці. Раніше, наприклад, Apple запатентувала ноутбук без клавіатури і обкладинку для Ipad з екраном і тачпадом.

ukr_1021
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com