image

Як слухати музику в Facebook?

Як легко та безкоштовно слухати улюблену музику в Facebook. Проста покрокова інструкція зі скріншотами для веб-браузера Google Chome.

1. Перейдіть на сторінку  додатку MuzekBox та натисніть кнопку “Встановити на Chrome“. До слова, додаток розробила українська IT-компанія StepInMobile.

yak_sluhati_muziku_v_facebook_prosta_nstrukc_ya

2. Після цього перед Вами з’явиться невелике діалогове вікно. Натисніть “Додати розширення” та очікуйте кілька секунд поки воно встановиться на ваш браузер.

yak_sluhati_muziku_v_facebook_prosta_nstrukc_ya_kozakor_um

Після завершення операції Ви побачите напис “Музика для Facebook успішно встановлена“.

yak_sluhati_muziku_v_feysbuk_prosta_nstrukc_ya_kozakorium

3. Заходимо на свою персональну сторінку в мережі Facebook і розпочинаємо слухати улюблену музику.

yak_sluhati_muziku_v_feysbuk_prosta_nstrukc_ya yak_sluhati_v_feysbuk_muziku_facebook

Кілька слів про додаток. Плагін доступний для браузерів Chrome, Mozilla і Internet Explorer. Після його встановлення в інтерфейсі Facebook з’являться елементи керування музичним плеєром. Додаток може шукати музику просто в рядку пошуку Facebook, додавати її в плейлист і ділитися з друзями. Якщо є бажання, можна імпортувати вже готовий плейлист з “ВКонтакте”, однак для цього потрібно дати плагіну доступ до вашого аккаунту в російській соцмережі.

Сервіс відтворює музику з YouTube, таким чином, що по-факту користувач слухає кліпи артистів. Збоку в плеєрі можна побачити невелике віконце з відео-рядом.

kozakorium

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com