• Фото тематичне

  Як закарпатцям стати співвласниками майна в багатоквартирних будинках

    Згідно з офіційною статистикою, в Україні понад 230 тис. багатоповерхівок. У них розташовані 12,8 млн. квартир. У таких будинках мешкає майже половина (47,5%) українського населення.

 • 2

  Держава відшкодовує 40% витрат на термомодернізацію будинків

  Масштабна реформа ЖКГ в Україні пересічному громадянину стала відчутною в першу чергу через суттєве здорожчання житлово-комунальних послуг. Проте, крім тарифної політики, вона передбачає і ряд інших змін, які дозволять українцям заощаджувати кошти.

 • 1

  Скільки коштує квартира в Ужгороді

  Найбільшим попитом в Ужгороді користується житло у центральній частині міста та біля проспекту Свободи. Нерухомість купують не тільки для покращення своїх житлових умов, але й для подальшої здачі його в оренду. Головними критеріями вибору квартири є ціна та місцерозташування будинку: найчастіше купують бюджетні одно- та двокімнатні квартири.

 • 1

  Які ціни на нерухомість в Ужгороді будуть восени

  Вартість оренди квартир в Ужгороді не змінювалась з осені минулого року. Тоді житло подорожчало приблизно на 1000 грн у зв'язку зі збільшенням попиту на квартири серед переселенців.

На будівництво льодової арени в Ужгороді витратять 50 млн грн

На будівництво льодової арени в Ужгороді витратять 50 млн грн

Про це повідомили сьогодні, 4 серпня, у прес-центрі Закарпатської ОДА. Прес-конференція щодо будівництва льодової арени у м. Ужгород зібрала чимало людей. Це і представники місцевих ЗМІ, і батьки молодих хокеїстів, що наразі тренуються в ужгородській команді.
Що треба знати про управління будинком

Що треба знати про управління будинком

  Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який передбачає нову фазу реформування житлово-комунальної сфери, у багатьох виникають питання – кому віддати в управління свою багатоповерхівку і де знайти для цього спеціаліста, який може стати діловим партнером, надійним помічником та захисником у боротьбі з нелегкими побутовими буднями.
Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

У житловому секторі назріває серйозна реформа. Її початок ознаменувало прийняття у першому читанні законопроекту №1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Його основна мета - законодавчо визначити механізм прийняття спільних рішень співвласниками багатоквартирних будинків і надати їм можливість ефективно управляти спільним майном. В Ужгороді сьогодні із понад тисячі багатоквартирних будинків, майже 900 – обслуговують ЖРЕРи, у 118-ти – створено ОСББ. Чим корисні такі об'єднання і для чого потрібен новий Закон,  - пояснює заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона БАБАК.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com