image

9 місць в світі, де можна купити будинок за 1 євро

Ціни на нерухомість рідко радують, особливо якщо будиночок мрії знаходиться десь у Франції чи Італії. Однак є будинки, які можна придбати за 1 євро або зовсім безкоштовно, виконавши деякі умови.

Рубе (Франція)

Пропозиція: У невеликому містечку на кордоні з Бельгією будинки продаються за символічною ціною 1 євро. Мета програми - вдихнути нове життя в район.
Які умови: Будинок необхідно відновити за рахунок власних коштів і не продавати протягом 5 років.

Кобрідж (Англія)

Пропозиція: Мета такого атракціону нечуваної щедрості в графстві Стаффордшир - дати друге життя покинутим будинкам і оновити місто. У місті Кобрідж є кілька десятків будинків за ціною 1 євро.
Які умови: 1 євро - це тільки початкове вкладення для кожного власника будинку. В додаткових вимогах - угода на кредит за низькою відсотковою ставкою в розмірі 30 тис. фунтів стерлінгів для ремонту або підтвердження, що у нового власника є заощадження для відновлення будинку. Протягом 5 років нерухомість не буде продана.

Ліверпуль (Англія)

Пропозиція: Будинки виставлені на продаж в районі Енфілд. Мета - перетворення старого житла на гарні будинки. Перед продажем міська влада виконає всю найскладнішу роботу з відновлення будинків.
Які умови: Пропозиція діє для громадян, які працюють або проживають у Ліверпулі.

Каррега-Лігуре (Італія)

Пропозиція: Влада Каррега-Лігуре створила проект, який повинен зупинити запустіння селища (у 13 районах проживають всього 98 осіб). Це одне з найменш населених селищ Італії на висоті 950 метрів над рівнем моря, зате ці місця славляться відмінною екологією.
Які умови: Житло необхідно буде відновити, використовуючи тільки екологічно чисті матеріали. Також нові власники повинні зберегти автентичність зовнішнього вигляду будівель, щоб стиль будинку зовні повністю відповідав попередній будівлі.

Острова Хоккайдо (Японія)

Пропозиція: Влада японського острова Хоккайдо, що зіткнулася з проблемою відтоку населення, стала безкоштовно роздавати землю всім бажаючим.
Які умови: Є лише одна умова: потрібно побудувати за 3 роки свій будинок і офіційно оселитися в ньому.

Лечче-ней-Марсі (Італія)

Пропозиція: Містечко Лечче-ней-Марсі знаходиться в самому центрі Італії в регіоні Абруццо. І тут є програма з розпродажу нерухомості за 1 євро. Пропозицією може скористатися будь-хто - місцева реєстрація не потрібна, будинки належать приватним власникам, які хочуть від них позбутися.
Які умови: Потрібно оплатити всі витрати на нотаріальну реєстрацію, оформлення передачі права власності та кадастровий збір. Крім того, протягом року з моменту покупки потрібно представити проект реконструкції і після дозволу протягом 2 місяців почати роботи.

Раппоттенштейн (Австрія)

Пропозиція: У селі Раппоттенштейн у північній Австрії, стурбовані скороченням населення. У 2009 році влада пропонувала безкоштовну землю кожному, хто зобов'язується завести сім'ю протягом 10 років.
Які умови: Нові власники повинні побудувати будинок на ділянці протягом 3 років. Якщо умови не будуть виконані, їм доведеться виплатити штраф у сумі 12 тис. євро.

Ганжі (Італія)

Пропозиція: Населення регіону стрімко скорочується, в зв'язку з чим покупка будинку в історичному центрі міста Ганджі коштує стільки ж, скільки чашка кави в барі неподалік - 1 євро. Будинки, які не потребують серйозної реконструкції, продають за $ 100, а ті, які зруйновані, віддають безкоштовно.
Які умови: Стан об'єктів нерухомості вельми плачевний, і будинок доведеться відновлювати за рахунок власних коштів. Оформлення покупки будь-якої нерухомості в Сицилії коштує 6 000 євро, також при покупці будиночка в Ганжі майбутній власник зобов'язується протягом 5 років зробити ремонт.

Шан-дю-Буль (Франція)

Пропозиція: Комуна французької Нормандії під назвою Шан-дю-Буль в спробі привернути нових жителів виставила на продаж ділянки землі під забудову за ціною 1 євро за 1 кв. м. Шан-дю-Буль налічує всього 388 жителів, молоді люди поїхали в інші регіони в пошуках роботи.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com