image

Будинки приховані від сторонніх очей

Кожному з нас іноді необхідно усамітнення. І ми, закриваючи очі, переносимося в затишне місце, де нічого, крім морських хвиль або шелесту листя.

Будинок-землянка
Техас, США

2012-07-06 12.41.17

Заглиблений на 2 метри під землю, цей будинок створює враження великої землянки. Але всередині є все необхідне для комфортного життя, і навіть невеликий басейн на задньому дворі.

Будинки на даху торгового комплексу
Хунань, Китай

article-2188505-148AFC26000005DC-214_634x427

Торговий центр з будинками на даху знаходиться в місті з населенням 4 млн осіб, тому питання з землею під будівництво вирішується іноді такими нестандартними методами.

Садиба в каньйоні
Юта, США

Цей будинок був побудований ще в 1986 році подружньою парою, яка мріяла жити в тиші. Подивитися фото затишних кімнат і дізнатися більше про цей незвичайний житло можна тут.

Вілла «Вальс»
Вальс, Швейцарія

Ідея підземної вілли була обумовлена ​​місцевим законом: влада не дозволила зводити вищу споруду, так як це зіпсувало б ландшафт. Тоді архітектор вирішив побудувати будинок в печері.

Шале на березі озера
Hordaland, Норвегія

Головним завданням при будівництві цього будинку була повна інтеграція споруди з ландшафтом, і архітектори впоралися з нею на все 100. Інтер'єр дозволяє розміщувати до 20 гостей.

Оазис в пустелі
Каліфорнія, США

Цей незвичайний, схожий здалеку на купу листя будинок, знаходиться в Каліфорнійській пустелі.

Пентхаус в скелі
Бейрут, Ліван

В ідею будинку на скелі спочатку ніхто не вірив, але після того, як фото з'явилися в мережі, проект привернув масу потенційних інвесторів. В результаті замовником концепту стало агентство нерухомості в Лівані.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com