image

В Ужгороді одні з найдорожчих квартир

Ринок оренди зараз знаходиться в так званому стоячому положенні. 

Попит є, але кількість угод зараз знижується, незважаючи на те, що вартість практично не змінюється. Зараз людям простіше пожити з родичами, з батьками, ніж в поточній ситуації знімати квартиру, - пише Обозреватель.

Експерти однозначні в думці, що до кінця 2015 року за існуючих умов подальшого підвищення цін у даному сегменті не буде, а от попит буде поступово знижуватися.

З урахуванням того, що долар подорожчав, інфляція висока, зарплата зафіксована, а податки все більше, люди втратили свою купівельну спроможність в 95% випадках. Відповідно, попит на ринку оренди житла буде падати.

Ціни на оренду квартир у всіх обласних центрах України - в інфографіці. Саме такими є цінові пропозиції на оренду 1-кімнатної, 2-кімнатної і 3-кімнатної квартир станом на 29 січня 2015 року. До уваги також не брались такі умови, як престижність району, наявність ремонту, побутової техніки (стара чи нова) і т.д.

Як бачимо, після міст-мільйонерів Києва й Одеси Ужгород опинився на 4-му місці за цінами на оренду житла. Наразі досить важко стверджувати, чому склався такий парадокс, адже через зниження купівельної спроможності українців мали би падати і ціни на нерухомість. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com