image

В Ужгороді відбудеться виставка "Архітектура Ужгорода в період Австро-угорської доби 1867-1918 рр."

У одному з приміщень "Совиного гнізда" в Ужгороді відбудеться виставка "Архітектура Ужгорода. Автро-угорська доба"

Виставка починається 2-го червня.

"Пріквел до виставок «Міжвоєнна архітектура Ужгорода (1919-1939)», яка відкрилася в «Совиному гнізді» 15 жовтня, а подивитися її можна було протягом кількох місяців потому, та виставки-флешмобу «Врятувати Ужгород», яка відбудеться 1 червня о 13-й на Волошина.
Двоє відомих дослідників ужгородської спадщини – Олег Олашин та Ліна Дегтярьова,
три місяці невтомних досліджень,
сотні прочитаних статей на 4-х мовах,
і все це для того, щоби розповісти вам найцікавіші подробиці про будівлі, а з ними і життя Ужгорода в кінці XIX – початку XX століття. 
Перед відкриттям виставки – коротка лекція Олександри Сладкової, керівника відділу урбаністики ЛКП "Інститут просторового розвитку" зі Львова. Вона поділиться досвідом громадських проектів із захисту культурної спадщини і розповість, що робити, якщо ви бачите, що цю спадщину хтось руйнує.
Вхід безкоштовний.
Серію вуличних виставок проводить Мистецький центр «Кубло» (ГО «Асоціація сприяння освіті та культурі «ЛІК») у рамках проекту з актуалізації культурної спадщини «Ми місто». Міжнародний проект CHOICE (Cultural Heritage: Opportunity for Improving Civic Engagement – Культурна спадщина: можливості для покращення громадянської активності) відбувається за підтримки Європейської асоціації для місцевої демократії ALDA, проект фінансується Європейським Союзом", - пишуть організатори.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com