image

Як словаки в Закарпатті цифрували унікальні фотографії (ФОТО)

Група словацьких істориків у рамках реалізації проекту Норвезького фонду цифрувала унікальні архівні фотографії періоду Першої світової війни

Проект "Образ Східної Словаччини на закарпатській Україні та образ Закарпатської України на Східній Словаччині у період 17-20 століть" презентував сьогодні на підсумковій конференції грантів Норвезького фонду в словацькому місті Кошице доктор історичних наук Пряшівського університету Мартін Явор.

Сам проект сягав 114 тисяч євро і над його реалізацією працювало багато словацьких істориків. 

Як повідомив виданню Prozak.info Мартін Явор, робота над проектом тривала півтора року і значний шмат роботи проходив власне в Закарпатті. "Ми провели велику роботу в Закарпатському архіві в Берегові та Ужгороді. Нами було відцифровано величезну кількість фотографій. Було навіть видано окрему книгу про Першу світову війну в Карпатському регіоні", - розповів Мартін Явор. 

З його слів, наразі частину стендів з фото можна побачити і в приміщенні архіву в Ужгороді.

Пропонуємо вашій увазі частину з цих унікальних фотографій, які були зроблені у нашому регіоні під час Першої світової війни.

Domovy_zmenené_na_zákopy_v_Karpatoch Brigádny_generálmajor_Horváth_v_obci_Ruské Bojové_jednotky_v_Karpatoch 6 3 Život_na_fronte Lekár_a_zdravotnici_na_fronte Pochod_vojakov_v_Haliči

Читайте також: Комуністи в Ужгороді знищили кладовище, де було поховано понад 11 тисяч загиблих у Першій світовій війні

.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com