• 1_reference

  Композитор Віктор Теличко збагачує дитячу музику закарпатським інтонаційним колоритом

    Кожен композитор мріє створити музику для дітей, що надовго залишиться у їхній пам’яті, яку виконуватимуть наступні покоління. Здається, що це вже вдалося Віктору Теличко – відомому українському композитору, талановитому піаністу, педагогу, громадському діячеві, викладачу Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора, доценту Мукачівського державного університету. У  його творчому доробку більше 150 творів різних жанрів – симфонія, концерт, соната, сюїта, хорові мініатюри, камерно-вокальні та інструментальних твори, обробки народних пісень і музика для дітей та юнацтва. 

 • maxresdefault

  Новинки українського кіно: що подивитись найближчим часом

  Українське кіно стрімко розвивається. Одна за одною у прокат виходять все нові і нові стрічки. Підбірка фільмів, що вийдуть найближчим часом.

 • Без названия

  Жадан і видовища: на Закарпатті відбудеться культурний форум «СлободаКульт»

  Вуличні концерти харківських гуртів, виставки від авангарду до актуального мистецтва, зустрічі з письменниками і режисерами, кінопокази, вистави і театральні воркшопи, дискусії і модні покази - все це чекає на Закарпаття 15-29 травня 2018 року. 

 • 22666

  Бумбокс презентує міні-альбом "Голий король" в Ужгороді

  Сьогодні, 10 вересня, відомий український гурт "Бумбокс" дасть концерт в Ужгороді. Концерт відбудеться у рамках туру гурту по Україні з нагоди випуску міні-альбому під назвою "Голий король".

Богдан Шумилович розповів ужгородцям про кітч у мистецтві та культурі

Богдан Шумилович розповів ужгородцям про кітч у мистецтві та культурі

Сьогодні, 9 вересня, в ужгородському "Совиному гнізді" пройшла лекція Богдана Шумиловича "Кітч у мистецтві та культурі", організована в рамках проекту МЦ "Кубло" "Майстерня соціального проектування". Його координує організація DVV International, ГО "Інтеграція та розвиток" як частину проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь». Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
В Ужгороді відбудеться презентація книги Тараса Ващука "Україна в пісках"

В Ужгороді відбудеться презентація книги Тараса Ващука "Україна в пісках"

12 вересня о 18.00 в Закарпатській обласній бібліотеці відбудеться зустріч із закарпатським письменником Тарасом Ващуком у рамках всеукраїнського туру презентацій його книги «Україна в пісках» (видавництво «Фоліо»).
Від України на "Оскар" поїде фільм "Рівень чорного"

Від України на "Оскар" поїде фільм "Рівень чорного"

Стрічка "Рівень чорного" від Валентина Васяновича стане претендентом на перемогу в номінації на "найкращий фільм іноземною мовою". Про це розповів глава Держкіно Пилип Іллєнко на своїй  сторінці у соцмережі Facebook.
Мер Ужгорода себе не обділить: на перевезення пільговиків знову виділять понад 22 млн. грн

Мер Ужгорода себе не обділить: на перевезення пільговиків знову виділять понад 22 млн. грн

Виконком Ужгородської міськради прийняв рішення про виділення з бюджету міста 22 млн. 700 тисяч гривень на компенсацію перевізникам за перевезення пільговиків
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com