• 1

  Відео дня: Торг ідишем у Мукачеві 1930 року

  Унікальне відео за участі євреїв, які проживали в Мукачеві 1930 року віднайшли у Національному управлінні архівів та документації США (NARA).

 • 2

  Якими були євреї Закарпаття у творах Івана Ольбрахта

  «Тiсно повʼязанi спiльним життям, вони не можуть обiйтись один без одного, завжди виннi один одному трохи кукурудзяної муки, декiлька яєць, виннi за пашу для худоби, за пiдводу, за роботу i позиченi грошi також виннi. Вiдвiдують один одного тiльки в буднiй день. Однак боронь Боже Вас кинути мiж них думку. Тодi негайно перед Вами зʼявляється два рiзних розуми i двi рiзнi нервовi системи. А обидва боги почнуть метати громи i блискавицi один проти одного». 

 • 1

  "Фізрук" і "Вороніни" - у переліку заборонених фільмів

  Згідно з положеннями закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» з сьогоднішнього дня підпадають під заборону будь-які фільми (аудіовізуальні твори), «в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта».

 • nb-копия-672x372

  Відео дня: Перша пісня з нового альбому В. Янцо

  Віктор Янцо  спільно з гуртом "Рокаш" презентував на сайті новий кліп на пісню "Бескидом ішла". 

Сучасне польське мистецтво можна побачити у музеї Бокшая (ФОТО)

Сучасне польське мистецтво можна побачити у музеї Бокшая (ФОТО)

  3 червня у Закарпатському обласному художньому музеї імені Й. Бокшая відкрилася виставка аспірантів та професорів Інституту образотворчого мистецтва Університету Яна Кохановського у Кельцях. Виставка має назву “Синергія”, її готували з нагоди 15-ї річниці створення інституту. 
Закарпатка Луцишина видасть «Любовні зв’язки»

Закарпатка Луцишина видасть «Любовні зв’язки»

На "Книгу-фест", про яку ми повідомляли вам у попередньому матеріалі, завітала, крім Юрія Винничука й інших поважних гостей з України, й Оксана Луцишина -закарпатська письменниця, яка сьогодні живе й працює в Америці. 
Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Організація “LECHO .V. PLECHO ” за підтримки організації “Street Workout Uzhgorod “(голова – Владислав Рущак) влаштовує безалкогольну вечірку, присвячену останньому дзвонику для учнів та випускників шкіл. Організатори обіцяють, що проведення вечірки буде абсолютно тверезим, адже діяльність організації “SW-Uzh” спрямована на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку.
До Ужгорода з’їхалися письменники на «Книгу-фест»

До Ужгорода з’їхалися письменники на «Книгу-фест»

В Ужгороді розпочалася виставка «Кнгига-фест». У перший день її гостями стали дослідник епістолярної спадщини Івана Чендея, доктор філологічних наук Сидір Кіраль, письменник, журналіст, редактор Юрій Винничук, директор видавництва „Апріорі” Юрій Ніколишин, письменниці Марія Чумарна і Ярослава Павличко. 27 травня в обласній бібліотеці вони розпочали книжковий фестиваль презентаціями власних книг.  
 «3096»: життя в бункері

«3096»: життя в бункері

«3096» - це австрійський фільм, відзнятий на основі автобіографії Наташі Кампуш, яку у віці 10-ти років викрав Вольфган Приклопиль і тримав дівчину у полоні аж 8 довгих  років.  У 2006 році ця історія сколихнула всю Європу.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com