• 10

  До Ужгорода приїдуть "Чародії" (ФОТО, ВІДЕО)

  Ілюзіон шоу «Чародії» - це перше українське шоу жанру ілюзій, всі артисти які беруть у ньому участь, молоді таланти яких вже відзначила світова громадськість, світовими преміями та нагородами.

 • 1

  До Ужгорода їде daKooka (ВІДЕО)

  Вперше в Ужгороді в "Галереї Ілько" відбудеться презентацiя альбому "Radha" молодої талановитої співачки разом з її гуртом.

 • WRioRZ8364o

  Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

  Організація “LECHO .V. PLECHO ” за підтримки організації “Street Workout Uzhgorod “(голова – Владислав Рущак) влаштовує безалкогольну вечірку, присвячену останньому дзвонику для учнів та випускників шкіл. Організатори обіцяють, що проведення вечірки буде абсолютно тверезим, адже діяльність організації “SW-Uzh” спрямована на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку.

 • IMAG2135

  До Ужгорода з’їхалися письменники на «Книгу-фест»

  В Ужгороді розпочалася виставка «Кнгига-фест». У перший день її гостями стали дослідник епістолярної спадщини Івана Чендея, доктор філологічних наук Сидір Кіраль, письменник, журналіст, редактор Юрій Винничук, директор видавництва „Апріорі” Юрій Ніколишин, письменниці Марія Чумарна і Ярослава Павличко. 27 травня в обласній бібліотеці вони розпочали книжковий фестиваль презентаціями власних книг.  

 «3096»: життя в бункері

«3096»: життя в бункері

«3096» - це австрійський фільм, відзнятий на основі автобіографії Наташі Кампуш, яку у віці 10-ти років викрав Вольфган Приклопиль і тримав дівчину у полоні аж 8 довгих  років.  У 2006 році ця історія сколихнула всю Європу.
Тернову виставку привезла до Ужгорода відома газета

Тернову виставку привезла до Ужгорода відома газета

16 Міжнародну фотовиставку привезла до Ужгорода відома газета "День". В експозиції представлено кращі фотороботи Міжнародного конкурсу, який проводить це видання. Презентувала виставку 14 травня у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая особисто головний редактор видання Лариса Івшина. 
У філармонії чотири дні триватимуть концерти

У філармонії чотири дні триватимуть концерти

Добре знайомий ужгородцям "HOLLYWOOD" знову повторять у філармонії. Такожу місті зіграє концерт лауреат міжнародних конкурсів Сюзанна КАСО, Заслужений артист України Олександр САДВАРІЙ та Закарпатський народний хор.  
Викладачі Ужгородського музучилища зіграють концерт у філармонії

Викладачі Ужгородського музучилища зіграють концерт у філармонії

У великому залі Закарпатської філармонії 15 травня зіграють звітний концерт викладачі Ужгородського музичного училища ім. Д.Є. Задора. За 65 років роботи заклад закінчило понад 5 тисяч студентів. Переважна їх більшість стала музикантами-педагогами, артистами та концертмейстерами оркестрів, солістами та композиторами. 
Реквієм Небесній сотні записала закарпатка Баганич

Реквієм Небесній сотні записала закарпатка Баганич

19-22 лютого Україна, а разом з нею і цілий демократичний світ, згадували річницю траґічних  подій на Майдані. Слово «Майдан» знають нині в цілому світі, бо сталося воно символом боротьби за волю, за свободу, за демократію. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com