• 1

  Публіцистику окремою книгою видав закарпатський історик

  Понад 70 статей ввійшло до книги публіцистики Романа Офіцинського «Сталеві нерви Тореадора». Це вже четверта книжка публіцистики історика, а загалом - 17-е окреме видання. 

 • ukraine-kiev-russia-024

  Реквієм Небесній сотні записала закарпатка Баганич

  19-22 лютого Україна, а разом з нею і цілий демократичний світ, згадували річницю траґічних  подій на Майдані. Слово «Майдан» знають нині в цілому світі, бо сталося воно символом боротьби за волю, за свободу, за демократію. 

 • 33

  Як живуть гуцули - розкаже в Ужгороді відома письменниця

  14 травня до Ужгорода приїде письменниця, перекладач німецькомовної художньої літератури Люба-Параскевія Стринадюк. Вона презентує свою нову книгу "У нас, гуцулів”, яка  складається з автобіографічної повісті “Кємуєш, єк то було” та гуцульської прози “У нас, гуцулів”.

 • 3

  Якою була література Закарпаття у минулому столітті

  Доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський видав нову книгу «Новітня література Закарпаття». У виданні зібрані статті, рецензії, огляди нариси про людей, які вплинули на літературний процес у Закарпатті ХХ століття. 

Ужгородській школі мистецтв - 60 років

Ужгородській школі мистецтв - 60 років

30 квітня свою поважну річницю від дня створення відсвяткувала Ужгородська дитяча школа мистецтв – навчальний заклад, що пройшов довгий і насичений шлях, аби стати справді еталонною школою естетичного виховання ужгородської малечі та юні. 
В Ужгороді відбувся танцювальний перформанс

В Ужгороді відбувся танцювальний перформанс

Закарпатська обласна бібліотека знову стала місцем креативу, цього разу — танцювального. Вчора, 29 квітня, світ відзначав Міжнародний день танцю. Працівниці бібліотеки постійно організовують творчі заходи, на які збираються багато охочих, вчора ж це був вечір “Dance Like No One Is Watching”.
Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

Участь у голосуванні взяла абсолютна більшість письменницького осередку – 35 із 37 членів. Всі як один, повторно підтримали кандидатуру письменника Василя Густі, який і раніше перебував на цій посаді.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com