• P4155804

  Цілий тиждень присвятили книзі в ужгородській школі

  Відомі закарпатські письменники і журналісти взяли участь у «Тижні книги», який тривав в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови з 14 по 17 квітня. Зустрічі організували під час уроків літератури, аби діям було цікавіше освоювати навчальну програму. 

 • 1

  Відео дня: супер-тато і його 5 дітей

  Із п'ятьма дітками впоратися нелегко, але цей тато знає, як розважити малечу, доки немає мами. 

 • 2015-04-17 13.17.53

  Сакуровий майстер-клас провели в Ужгороді (ФОТО)

  Набережна незалежності в обласному центрі Закарпаття сьогодні, 17 квітня стала локацією для сакурового майстер-класу, які проводили учні з учителями різних місцевих шкіл. 

 • 2015-04-14 16.50.58

  Як проходять Дні України в Кошице (ФОТО)

    Величезна, яскрава і креативна art-локація “Kulturpark” у словацькому Кошице цими днями представляє українські мистецтво, культуру і традиції. З 14 по 23 квітня тут проходять Дні України. Щодня — по кілька активностей різних цікавих форматів у просторах неймовірного “Kulturparku”.

Закарпатські гумористи видали чергову порцію жартів

Закарпатські гумористи видали чергову порцію жартів

"Не ламайте гілочки сакури. Бо висохне ціле дерево і ваше серце також до фраса!", - пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук відома у краї спільнота КлуніДжорджаклуні. Пост під назвою "Поради туристам, які хочуть відвідати Ужгород на травневі свята" успішно збирає лайки у соцмережі. 
Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород став 11 містом в Україні, де відбулася презентація нової книги Сергія Жадана “Життя Марії”. Письменник називає книгу дуже інтимною: у ній чимало текстів, присвячених війні, а також вірші про любов, пристрасть, відданість. 
В Ужгороді влаштують концерт до Міжнародного Дня ромів

В Ужгороді влаштують концерт до Міжнародного Дня ромів

9 квітня о 16.00 в центрі Ужгорода на пл. Театральній відбудеться виступ ромських колективів. Концерт влаштовує управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді  з нагоди відзначення Міжнародного дня ромів (8 квітня).
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com