• Знімок екрана 2015-04-30 16.03.43

  Відео дня: вчителька перевіряє сумки учнів

  Скандал стався у селі Нижній Студений на Закарпатті. Вчителька "риється" в речах учнів, поки їх немає в класі. Діти зняли це на відео й виклали в інтернет. 

 • P1150449

  В Ужгороді відбувся танцювальний перформанс

  Закарпатська обласна бібліотека знову стала місцем креативу, цього разу — танцювального. Вчора, 29 квітня, світ відзначав Міжнародний день танцю. Працівниці бібліотеки постійно організовують творчі заходи, на які збираються багато охочих, вчора ж це був вечір “Dance Like No One Is Watching”.

 • 1

  Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

  Участь у голосуванні взяла абсолютна більшість письменницького осередку – 35 із 37 членів. Всі як один, повторно підтримали кандидатуру письменника Василя Густі, який і раніше перебував на цій посаді.

 • rlw_lfv8I1g

  ТРИСТАВІСІМ - Коли сакури цвітуть

  Ці вихідні стали піком цвітіння сакур, піком туристів і кількості зроблених фото з сакурою, біля неї, з нею і навіть на ній.

Що написав про Ужгород Сергій Жадан

Що написав про Ужгород Сергій Жадан

Сергій Жадан завітав до Ужгорода у рамках проекту «Війна та культура: діалог ворогів», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», і презентував у свою нову книгу «Життя Марії». Також ProZak записав бліц-інтерв’ю з письмеником. Під час прес-конференції Жадан розповів і про те, що з усіх міст, де відбуваються презентації, письменник пише блоги і публікує на одному з всеукраїнських сайтів, відтак опісля з’явиться цикл подорожніх нотаток. 
Цілий тиждень присвятили книзі в ужгородській школі

Цілий тиждень присвятили книзі в ужгородській школі

Відомі закарпатські письменники і журналісти взяли участь у «Тижні книги», який тривав в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови з 14 по 17 квітня. Зустрічі організували під час уроків літератури, аби діям було цікавіше освоювати навчальну програму. 
Як проходять Дні України в Кошице (ФОТО)

Як проходять Дні України в Кошице (ФОТО)

  Величезна, яскрава і креативна art-локація “Kulturpark” у словацькому Кошице цими днями представляє українські мистецтво, культуру і традиції. З 14 по 23 квітня тут проходять Дні України. Щодня — по кілька активностей різних цікавих форматів у просторах неймовірного “Kulturparku”.
Закарпатські гумористи видали чергову порцію жартів

Закарпатські гумористи видали чергову порцію жартів

"Не ламайте гілочки сакури. Бо висохне ціле дерево і ваше серце також до фраса!", - пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук відома у краї спільнота КлуніДжорджаклуні. Пост під назвою "Поради туристам, які хочуть відвідати Ужгород на травневі свята" успішно збирає лайки у соцмережі. 
Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород 11-м дізнався про “Життя Марії” Жадана

Ужгород став 11 містом в Україні, де відбулася презентація нової книги Сергія Жадана “Життя Марії”. Письменник називає книгу дуже інтимною: у ній чимало текстів, присвячених війні, а також вірші про любов, пристрасть, відданість. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com