image

16 інтелектуальних фільмів з непростим сюжетом

Історія кінематографа налічує сотні картин, які стали культовими серед любителів інтелектуальних і філософських тем. Деякі з них, які вийшли відносно недавно.

 

Гра в імітацію
The Imitation Game, 2014

Англійський математик і логік Алан Тьюрінг допомагає зламати код Enigma під час Другої світової війни. Його історія змусить ваше серце завмирати, переживати разом з ним і вірити в перемогу. Він незвичайна людина, яка вчинила те, що не вкладається в голові.
IMDb 8,1

Дівчина у потягу
The Girl on the Train, 2016

Кожен день поїзд проносить Рейчел повз котедж, де живе ідеальна на перший погляд пара. Але одного разу ідилія зруйнується: прекрасна незнайомка безслідно зникне. Рейчел буде втягнуто в дуже заплутану історію, адже тільки вона бачила з вікна то, що було приховано від усіх.
IMDb 6,5

Ілюзія обману
Now You See Me, 2013

Команда кращих ілюзіоністів світу провертає зухвалі пограбування прямо під час своїх шоу, граючи в кішки-мишки з агентами ФБР.
IMDb 7,3

Суддя
The Judge, 2014

У центрі історії - успішний адвокат, який приїжджає в рідне місто на похорони матері і взнає, що його батька, міського суддю, підозрюють у вбивстві. Герой вирішує затриматися, щоб з'ясувати правду, і поступово краще взнає родичів, з якими давно не спілкувався.
IMDb 7,4

Полонянки
Prisoners, 2013

Келлер Довер стикається з найбільшим кошмаром кожного батька: його шестирічна дочка зникає разом з подругою. Час біжить, дівчата не повертаються, і паніка досягає своєї межі. Єдина зачіпка - застарілий фургончик, який був припаркований на їхній вулиці, коли дівчата грали у дворі.
IMDb 8,1

Гра на пониження
The Big Short, 2015

Коли мова йде про гроші, совість часто мовчить. Історія заснована на реальних подіях кількох провидців, які незалежно один від одного передбачили світову економічну кризу 2008 року задовго до того, як про неї зашепотіли в кулуарах на Уолл-стріт. І, передбачивши, стали на цьому заробляти, самі того не бажаючи.
IMDb 7,8

Дім дивних дітей міс Сапсан
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, 2016

Дитинство Джейкоба пройшло під розповіді дідуся про притулок для незвичайних дітей. Серед його мешканців - дівчинка, яка вміла тримати в руках вогонь, невидимий хлопчик і близнюки, які вміли спілкуватися без слів. Коли дідусь помирає, 16-річний Джейкоб отримує загадкового листа і відправляється на острів, де виріс його дід. Там він знаходить дітей, яких раніше бачив тільки на фотографіях.
IMDb 6,7

Kingsman: Таємна служба
Kingsman: The Secret Service, 2015

Еггсі - молодий хлопець, який пройшов службу в морській піхоті і має дуже високий рівень інтелекту. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Одного разу він знайомиться з Гаррі Хартом, якому його батько колись врятував життя. Ця людина вирішила зробити все можливе, щоб життя Еггсі стало кращим і відкрила для нього нові можливості.
IMDb 7,7

Найкраща пропозиція
La migliore offerta, 2012

Вергілій Олдман - керуючий директор провідного аукціонного будинку. Одного разу таємнича жінка просить Олдман продати антикваріат її сім'ї, серед якого виявляються частинки давно втраченого механізму. Складаючи, як пазл, знайдені деталі, разом зі своїм другом Робертом директор намагається розгадати цей секрет. Але Олдман зацікавлений не тільки предметами старовини.
IMDb 7,8

Містер Холмс
Mr. Holmes, 2015

Найзнаменитіший у світі сищик давно відійшов від справ і проводить старість в тихому селі, доглядаючи за власною пасікою. Однак йому не дають спокою спогади про одну жінку і її таємниці, які так і залишилися нерозкритими.
IMDb 6,9

Людина на ім'я Уве
En man som heter Ove, 2015

Хто ж він такий, цей самий Уве? Літній в'їдливий буркотун, дістає сусідів вічними причіпками. У будинку і в гаражі у нього завжди ідеальний порядок. Як і в думках. Ось тільки навіщо йому пістолет, або гак в стелі, або пригорща снодійних?     

Американська афера
American Hustle, 2013

В основі сюжету - реальна спецоперація ФБР кінця 70-х - початку 80-х років під кодовою назвою «Abscam», метою якої спочатку було розслідувати торгівлю краденим товаром. Згодом операція перетворилася у викриття корупції на різних рівнях.
IMDb 7,3

Помилка часу
Time Lapse, 2014

Фінн, Келлі і Джаспер - троє друзів, що живуть в одній квартирі. Кожен з них мріє про велике майбутнє, яке одного разу виявиться набагато ближчим, ніж вони очікували. У кімнаті сусіда-вченого друзі знаходять дивний винахід - машину, яка раз на добу робить фотографію їх вітальні, де зображено те, що трапиться завтра. Тепер все мрії починають збуватися, але все не так просто.
IMDb 6,5

Області темряви
Limitless, 2011

Нью-йоркський письменник Едді, бажаючи подолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Це змінює все життя Едді: за короткий термін він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів. А коли намагається знайти інших NZT-геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, - дізнається страшну правду.
IMDb 7,4

Інферно
Inferno, 2016

Професор Роберт Ленгдон приходить до тями в одній з італійських лікарень і виявляє, що повністю втратив пам'ять. Місцевий лікар Сієнна Брукс намагається допомогти Роберту не тільки відновити спогади, а й зупинити загадкових зловмисників, які мають намір поширити смертоносний вірус.
IMDb 6,2

Аудитор
The Accountant, 2016

Математичний геній Крістіан Вульф підробляє аудитором для злочинних організацій. Коли йому «на хвіст» сідає відділ по боротьбі зі злочинністю міністерства фінансів, Крістіан вирішує знайти собі законослухняного клієнта і проводить аудит в компанії з виробництва новітньої робототехніки. Але варто Крістіану взятися за роботу, як у справі починають з'являтися жертви.
IMDb 7,4

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com