image

"Брат-2" для українців заборонений

71 фільм і серіал за участю Охлобистіна, 69 фільмів і серіалів за участі Пореченкова, "Брат-" і ще два відомі російські серіали вже заборонили показувати в Україні. 

Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрації фільмів при Державному агентстві України з питань кіно ухвалила рішення заборонити до показу в Україні 71 фільм і серіал за участю російського актора Івана Охлобистіна.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, - пише УНІАН.

«Тільки що мені стало відомо, що Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрації фільмів при Держкіно заборонила 71 фільм і серіал за участю Охлобистіна», - написав Артеменко.

Раніше Держкіно заборонило в Україні 69 фільмів за участю російського актора Михайла Пореченкова, який 30 жовтня приїхав до Донецька (хоча, у зв`язку з його підтримкою анексії Росією Криму, в`їзд на територію України йому заборонено) і, перебуваючи на позиціях терористів, зробив кілька пострілів у бік українських позицій в Донецькому аеропорту.

Сьогодні стало відомо, що Державне агентство з питань кіно (Держкіно)  відмовило ще трьом стрічкам російського виробництва у видачі державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Фільм "Брат-2" заборонено для кіно-театрального і телевізійного показу, публічного комерційного відео та домашнього відео на всій території України, оскільки він містить сцени, що є принизливими для українців за національною ознакою, а також через некоректність демонстрації цього фільму в час агресії на сході країни".

Також за повідомленням Держкіно, у видачі прокатних посвідчень відмовило телесеріалам "Із життя капітана Черняєва" та "Павутиння 8". Обидві стрічки містять популяризацію силових структур РФ і формування позитивного іміджу їх представників.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко: "Держкіно вважає недоречним демонстрацію цих стрічок в умовах незаконної анексії Криму Росією, а також продовження агресії на сході України".

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com