• 7

  В Ужгороді відновлюють вуличний книжковий рух (ФОТО)

  До ювілею Закарпатської обласної бібліотеки ім..Ф.Потушняка, яка відзначає 70-річчя, в Ужгороді відбулося урочисте відкриття двох пунктів для бук-кросингу, так званих Street-book-ів. 

 • 1

  Закарпатець-американіст став учасником конференції у Польщі

    Декан факультету іноземної філології, літературознавець-американіст, письменник Михайло Рошко представляв УжНУ на міжнародній конференції з американської культури й літератури у Польщі. Науковий захід зібрав близько 90 учасників з різних країн, серед яких лише троє українців. Водночас там були представлені Гарвардський, Лідський, Йоркський та інші відомі університети.   

 • Дмитро Федака

  Відомий літературознавець Федака готує своє вибране

  29 вересня відзначив свій 75-річний ювілей відомий закарпатський літературознавець Дмитро Федака. З цієї нагоди у приміщенні Спілки письменників відбулося вшанування ювіляра, який походить зі славної династії Федак, уродженців села Кальник на Мукачівщині. (Так, молодший брат Павло Федака є головою закарпатської «Просвіти», а син Сергій – доктором історичних наук Ужгородського національного університету).

 • 1

  Сьогодні Ужгороді відкриють перший «Street Book»

  29 вересня о 12.00 з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Ужгороді відкриють перший вуличний пункт буккросингу «StreetBook» на Закарпатті.

Поетеса з Луганська привезла до Ужгорода "Абрикоси Донбасу"

Поетеса з Луганська привезла до Ужгорода "Абрикоси Донбасу"

  Книжка молодої поетеси Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу» стала однією з помітних подій цього літературного сезону. Адже уродженка міста Первомайська на Луганщині написала про себе, свою родину, друзів, охоплений війною край. 
Закарпатець став упорядником книги відомого чеха

Закарпатець став упорядником книги відомого чеха

Закарпатський науковець Михайло Сирохман став упорядником книги чеха Флоріана Запетала "Дерев'яні церкви Закарпаття". В альбомі представлено найповнішу збірку світлин дерев'яних церков Закарпаття, зроблених чеським дослідником Флоріаном Заплеталом у 1919–1925 роках, коли край входив до складу Чехословаччини.
Андрій Любка презентує "Карбіда" у двох містах Закарпаття

Андрій Любка презентує "Карбіда" у двох містах Закарпаття

Відомий закарпатський письменник Андрій Любка завтра у своєму рідному Виноградові презентує новий роман "Карбід". Далі він поїде у всеукраїнський тур, а затим, у жовтні приїде з презентацією до Ужгорода.  
Все найкраще - попереду, а все найгірше – позаду, - Задура в Ужгороді

Все найкраще - попереду, а все найгірше – позаду, - Задура в Ужгороді

  У мистецькому центрі «Галерея Ілько» 10 липня відбулася презентація книги відомого польського поета, прозаїка, Богдана Задури «Найгірше позаду» у перекладі нашого земляка, поета, есеїста Андрія Любки. На презентацію до Ужгорода також приїхав український письменник та літературний критик Олександр Бойченко, який став редактором виданої збірки. 
Смачні дівочі книжки для літа: огляд від Prozak (ФОТО)

Смачні дівочі книжки для літа: огляд від Prozak (ФОТО)

  Зараз та пора, коли і книжок хочеться легких, красивих і радісних. Мабуть, хороший час, аби його максимально виділяти і на позитивну літературу, але вона неодмінно має бути дотепною, іронічною і в жодному разі не пустою.  Prozak.info читає багато і ділиться з вами. Цього разу — книжкові десерти для жіночої аудиторії. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com