• 3

  Андрухович про угро-фінів Винничука та нову книгу

     Андрухович — він щирий і відкритий. Саме щирий і відкритий, бо він справді позитивний до своєї аудиторії. Сьогодні — це рідкість. Особливо — серед людей публічних.

 • P3070520

  Закарпатці в Словаччині презентували книгу про Духновича

         Днями, напередодні (30 березня 2015 року) 150-річчя від дня смерті відомого будителя Олександра Васильовича Духновича, автор книги «Олександр Духнович. Сходинки у безсмертя» закарпатський краєзнавець Дмитро Федака разом з директором ужгородського видавництва “TIMPANI” Ярославом Федишиним та  науковим співробітником Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, головою Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Михайлом Делеганом презентували книгу українцям Словаччини. 

 • 1

  Про що говорив Андрухович в Ужгороді

  Юрій Андрухович знову в Ужгороді. Це було вчора, 28 березня. Напередодні вчорашнього виступу він читав свої твори у Мукачеві. Андрій Любка — незмінний модератор Андруховича під час літівентів у Закарпатті провокував, мовляв, скажи всім, що Ужгород таки кращий. Десь Андрухович так і сказав. Найзахідніший центр України — це для нього миле минуле, коли він на початку 80-х років ділив одне ліжко з двома хлопцями й двома дівчатами (саме одне — ред.) у тодішньому готелі “Верховина” у серці міста.

 • P3275559

  "Березневі коти" рефлексують на Х фесті

  Як ми повідомляли, сьогодні в Ужгороді розпочався фестиваль мистецтва і любові "Березневі коти", який триватиме три дні. Після відкриття фесту у "Галереї Ілько", "коти" перейшли до обласної бібліотеки, де продовжують читати власні твори. 

Плюс 460 доларів на книговидання від влади Закарпаття

Плюс 460 доларів на книговидання від влади Закарпаття

Як повідомили в прес-службі Закарпатської обласної ради, на розгляд сесії облради пропонується внести зміни до програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2015 – 2017 роки.
Де шукати правду про Івана Силу

Де шукати правду про Івана Силу

  Постать циркача й атлета Івана Сили яскраво нагадала про себе в дитячій повісті закарпатця Олександра Гавроша у 2007 році. Потім утілилася в ляльковій виставі «Цирк Івана Сили», у 2013-му стала першим українським дитячим фільмом ХХІ століття «Іван Сила». А цього року славетний силач заявив про себе аж тричі — у перевиданих і доповнених «Неймовірних пригодах Івана Сили», документальній книзі «У пошуках Івана Сили» та в біографічному романі Антона Копинця «Іван Сила на прізвисько Кротон». Але чи достатньо цього, аби забуте на півстоліття життя Івана Фірцака, славнозвісного колись Кротона, відродилося в пам’яті земляків і стало прикладом для нащадків?
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com