Закарпатці в Словаччині презентували книгу про Духновича

Закарпатці в Словаччині презентували книгу про Духновича

       Днями, напередодні (30 березня 2015 року) 150-річчя від дня смерті відомого будителя Олександра Васильовича Духновича, автор книги «Олександр Духнович. Сходинки у безсмертя» закарпатський краєзнавець Дмитро Федака разом з директором ужгородського видавництва “TIMPANI” Ярославом Федишиним та  науковим співробітником Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, головою Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Михайлом Делеганом презентували книгу українцям Словаччини. 
Про що говорив Андрухович в Ужгороді

Про що говорив Андрухович в Ужгороді

Юрій Андрухович знову в Ужгороді. Це було вчора, 28 березня. Напередодні вчорашнього виступу він читав свої твори у Мукачеві. Андрій Любка — незмінний модератор Андруховича під час літівентів у Закарпатті провокував, мовляв, скажи всім, що Ужгород таки кращий. Десь Андрухович так і сказав. Найзахідніший центр України — це для нього миле минуле, коли він на початку 80-х років ділив одне ліжко з двома хлопцями й двома дівчатами (саме одне — ред.) у тодішньому готелі “Верховина” у серці міста.
"Березневі коти" рефлексують на Х фесті

"Березневі коти" рефлексують на Х фесті

Як ми повідомляли, сьогодні в Ужгороді розпочався фестиваль мистецтва і любові "Березневі коти", який триватиме три дні. Після відкриття фесту у "Галереї Ілько", "коти" перейшли до обласної бібліотеки, де продовжують читати власні твори. 
Плюс 460 доларів на книговидання від влади Закарпаття

Плюс 460 доларів на книговидання від влади Закарпаття

Як повідомили в прес-службі Закарпатської обласної ради, на розгляд сесії облради пропонується внести зміни до програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2015 – 2017 роки.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com