• 3

  В Ужгороді стартує новий творчий проект

  Творчий проект «SOUND OF POETRY» розпочинає свою діяльність і шукає підтримки.

 • 176340

  Список книг, які зроблять вас розумнішими

  Редакційна команда інтернет-магазину Amazon представила список обов'язкових до прочитання книг, які допоможуть вразити співбесідника.

 • IMAG4551

  В Ужгороді відбулася музична презентація збірки про зброю

    «Моя підростаюча зброє», - п’ята поетична книга поета й музиканта родом з Житомирщини, який нині живе й працює в Ужгороді - Мирослава Гончарука-Хомина. На цьому тижні відбулися дві презентації зібрки – в обласній бібліотеці й «Галереї Ілько». Проект був реалізований спільно з компанією хустських фотографів «LSD-Studio», фото якої було використано в оформленні. Під час представлення Мирослав не тільки зачитував вірші й відповідав на запитання щодо книги, а й співав декі з текстів. 

 • 13647_1

  До Закарпаття їде письменницька еліта України на діалоги

  З ініціативи Міністерства культури України, відомого сучасного вітчизняного письменника, кіносценариста і журналіста Андрія Куркова та за сприяння управління культури Закарпатської ОДА – стартує новий культурно-просвітницький проект "Закарпатські діалоги".

На Закарпатті видали книгу інтерпретованих легенд

На Закарпатті видали книгу інтерпретованих легенд

  Книга «Легенди Срібної Русі» є одним із найдовших мистецьких проектів закарпатського письменника, драматурга і журналіста Олександра Гавроша. Перший текст до неї був написаний 8 років тому. В оформленні видання використали зображення з гуцульських кахлів.  
В Ужгороді презентують «15 мільйонів хвилин» Євгенія Франківа

В Ужгороді презентують «15 мільйонів хвилин» Євгенія Франківа

29 лютого о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в рамках Всеукраїнського туру відбудеться презентація книги "15 мільйонів хвилин". Дебютує з книгою поет з м.Рівне – Євгеній Франків.
Для Оксани Забужко книга закарпатки Луцишиної є "книгою року і не тільки"

Для Оксани Забужко книга закарпатки Луцишиної є "книгою року і не тільки"

Легендарна українська сучасна письменниця Оксана Забужко дала неймовірно високу оцінку книзі закарпатської письменниці Оксани Луцишиної "Любовне життя", назвавши її "Книгою року і не тільки..."
Тепер Закарпаття має власну збірку різдвяних колядок

Тепер Закарпаття має власну збірку різдвяних колядок

Різдво - одне з найсвітліших християнських свят і різні народи зустрічають цей день зі своїми традиціями та обрядами. До речі, чимало українських звичаїв, до яких ми звикли, насправді мають фольклорне походження і мало чим пов'язані з подіями, які відбувалися у Віфлеємі.
В Ужгороді презентують різдвяну казку Олександра Гавроша

В Ужгороді презентують різдвяну казку Олександра Гавроша

«Різдвяний песик» – історія, котру цікаво читати як дітям, так і дорослим. Адже в невеликій книжці на півсотню сторінок закладено чимало пластів. Лейтмотивом зимової казки є популярна закарпатська колядка «Коли звізда ясна з неба засвітила», яка об’єднує всіх героїв. А тут їх чимало: люди, звірі і навіть янголи.
В Ужгороді діє клуб читачів Ніцше

В Ужгороді діє клуб читачів Ніцше

  Щотижня молодь збирається в міській бібліотеці в пасажі Батя на свої філософські зустрічі, навіяні книгою Фрідріха Ніцше "Так казав Заратустра". Під час засідань учасники клубу читають розділи з книги й одразу ж обговорюють її. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com