• 176340

  Список книг, які зроблять вас розумнішими

  Редакційна команда інтернет-магазину Amazon представила список обов'язкових до прочитання книг, які допоможуть вразити співбесідника.

 • IMAG4551

  В Ужгороді відбулася музична презентація збірки про зброю

    «Моя підростаюча зброє», - п’ята поетична книга поета й музиканта родом з Житомирщини, який нині живе й працює в Ужгороді - Мирослава Гончарука-Хомина. На цьому тижні відбулися дві презентації зібрки – в обласній бібліотеці й «Галереї Ілько». Проект був реалізований спільно з компанією хустських фотографів «LSD-Studio», фото якої було використано в оформленні. Під час представлення Мирослав не тільки зачитував вірші й відповідав на запитання щодо книги, а й співав декі з текстів. 

 • 13647_1

  До Закарпаття їде письменницька еліта України на діалоги

  З ініціативи Міністерства культури України, відомого сучасного вітчизняного письменника, кіносценариста і журналіста Андрія Куркова та за сприяння управління культури Закарпатської ОДА – стартує новий культурно-просвітницький проект "Закарпатські діалоги".

 • 2

  На Закарпатті видали книгу інтерпретованих легенд

    Книга «Легенди Срібної Русі» є одним із найдовших мистецьких проектів закарпатського письменника, драматурга і журналіста Олександра Гавроша. Перший текст до неї був написаний 8 років тому. В оформленні видання використали зображення з гуцульських кахлів.  

В Ужгороді презентують «15 мільйонів хвилин» Євгенія Франківа

В Ужгороді презентують «15 мільйонів хвилин» Євгенія Франківа

29 лютого о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в рамках Всеукраїнського туру відбудеться презентація книги "15 мільйонів хвилин". Дебютує з книгою поет з м.Рівне – Євгеній Франків.
Для Оксани Забужко книга закарпатки Луцишиної є "книгою року і не тільки"

Для Оксани Забужко книга закарпатки Луцишиної є "книгою року і не тільки"

Легендарна українська сучасна письменниця Оксана Забужко дала неймовірно високу оцінку книзі закарпатської письменниці Оксани Луцишиної "Любовне життя", назвавши її "Книгою року і не тільки..."
Тепер Закарпаття має власну збірку різдвяних колядок

Тепер Закарпаття має власну збірку різдвяних колядок

Різдво - одне з найсвітліших християнських свят і різні народи зустрічають цей день зі своїми традиціями та обрядами. До речі, чимало українських звичаїв, до яких ми звикли, насправді мають фольклорне походження і мало чим пов'язані з подіями, які відбувалися у Віфлеємі.
В Ужгороді презентують різдвяну казку Олександра Гавроша

В Ужгороді презентують різдвяну казку Олександра Гавроша

«Різдвяний песик» – історія, котру цікаво читати як дітям, так і дорослим. Адже в невеликій книжці на півсотню сторінок закладено чимало пластів. Лейтмотивом зимової казки є популярна закарпатська колядка «Коли звізда ясна з неба засвітила», яка об’єднує всіх героїв. А тут їх чимало: люди, звірі і навіть янголи.
В Ужгороді діє клуб читачів Ніцше

В Ужгороді діє клуб читачів Ніцше

  Щотижня молодь збирається в міській бібліотеці в пасажі Батя на свої філософські зустрічі, навіяні книгою Фрідріха Ніцше "Так казав Заратустра". Під час засідань учасники клубу читають розділи з книги й одразу ж обговорюють її. 
Письменник Любка прочитав вірші на підтримку Бойченка

Письменник Любка прочитав вірші на підтримку Бойченка

Відомий зкарпатський письменник Андрій Любка долучився до благодійного літературного вечора авторів Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ на підтримку публіциста, літературознавця і перекладача Олександра Бойченка. Захід відбувся у Києві 28 листопада у Домі Освіти та Культури «Майстер клас».  
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com