image

Густі став головою спілки письменників на Закарпатті

Участь у голосуванні взяла абсолютна більшість письменницького осередку – 35 із 37 членів. Всі як один, повторно підтримали кандидатуру письменника Василя Густі, який і раніше перебував на цій посаді.

Василь Густі – відомий поет, прозаїк, перекладач, лауреат обласних премій ім. Д.Вакарова, ім. Зореслава та ім. Ф.Потушняка. На посаді голови осередку він він перебував останні три роки. 

 

Сьогодні обласна організація НСПУ налічує 37 учасників, із яких троє пишуть угорською та двоє – російською.  

Із подання обласної спілчанської організації за останнє триріччя обласні премії ім.Ф.Потушняка присуджено Д.Кешелі, В.Кузану, Л.Кудрявській, П.Ходаничу, Т.Ліхтей, Ю.Балезі, Х.Кериті, О.Гаврошу, О.Ігнатович, В.Густі, С.Федаці, В.Фединишинцю та В.Шкірі. Всеукраїнською премією ім.Зореслава відзначено Д.Дочинця, П.Ходанича та Ю.Шипа. 

Начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба висловив задоволення від співпраці з обласним спілчанським осередком на чолі з Василем Густі та сподівання, що новообраний керівник ставитиметься до своїх обов’язків не менш сумлінно та віддано, а до колег – так само шанобливо і турботливо.  

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com