image

Публіцистику окремою книгою видав закарпатський історик

Понад 70 статей ввійшло до книги публіцистики Романа Офіцинського «Сталеві нерви Тореадора». Це вже четверта книжка публіцистики історика, а загалом - 17-е окреме видання. 

Автор зібрав власні тексти, написані й оприлюднені у різних ЗМІ. У часовому проміжку статті охоплюють період з 2008 до 2014 років в Україні. Публіцистика з’являлася у закордонних медіа, зокрема, французькій щомісячній газеті «Le monde diplomatiqe», російському інтернет-виданні «Regnum», українських газетах «День», «Голос України», на сайті «Українська правда», у журналі «Всесвіт». Чимало текстів побачили світ у закарпатській періодиці- на шпальтах газет, які видавалися у ці роки, а також на сайтах інтернет-видань.

Книга є продовженням публіцистичної збірки «Тяжко жити Касандрою…Україна 2006-2008».

«Це історія України 2008-2014 років. У чотирьох частинах зібрані коментарі, оцінки, прогнози,  аналітичні статті щодо ключових проблем економічного, політичного, соціального, культурного розвитку України», - розповідає Роман Офіцинський про видання.

Книга важлива ще й тому, що в режимі реального часу прослідковуються події, які тривали в Україні кілька років поспіль. Також проаналізовано причини і наслідки тих чи інших фактів, які згодом ставали приводом до змін у країні.

 

 

Наталія Каралкіна

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com