image

В Ужгороді Катерина Бабкіна презентує нову збірку

11 квітня в Ужгород завітає Катерина Бабкіна із презентацією збірки оповідань "Щасливі голі люди". Супроводжуватиме авторку президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев.

«Щасливі голі люди» – тематично об’єднаний цикл оповідань Катерини Бабкіної про щастя або, якщо точніше, про те, що стається з нами перед ним.

 

Це історії про покоління тих українців, хто ще краєм життя застав совок і руїну по ньому, хто виріс і зміцнів як міг, радше не завдяки, а всупереч усьому, що з ними відбувалося; про те, як ці люди живуть тепер і взаємодіють зі світом, в якому – і війна, і любов, і еміграція, і Ханой, і Нью-Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. І головне – про те, як з цим усім бути щасливим.

Захід відбудеться у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Основна мета проекту - налагодження суспільного діалогу за допомогою публічних зустрічей-дискусій із письменниками.

Презентація відбудеться у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка о 18:00. Вхід вільний.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com