image

В Ужгороді стартує виставка "Книга-фест 2016"

У програмі фесту — презентації книг закарпатських видавництв, книжковий конкурс, який визначить кращі видання виставки в 13 номінаціях.

25-26 травня в Ужгороді вп’яте стартує виставка «Книга-фест-2016». Заходи триватимуть із 9.00 і до 17.00.
Книжкове свято традиційно відбудеться у Закарпатські обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка та галереї «Ужгород» (проспект Свободи, 7/26).

Досі виставка-ярмарок відбувалася кожні два роки. Відтепер вона стає щорічною, повідомив Ужінформ.

Також буде виставка «Молодий митець книжкового дизайну» студентів-дизайнерів Закарпатської академії мистецтв, впродовж виставки продовжать комплектувати бібліотечку для воїнів АТО.

 

 

«Раз у два роки бібліотека організовувала «Книгу-фест», оскільки захід користувався попитом та популярністю, вирішили зробити його щорічним. Серед організаторів книжкового свята: департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, управління культури Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка, Закарпатська обласна організація Національної спілки письменників України, ГО «Асоціація бібліотекарів Закарпаття».

Фест буде проводитися 25 і 26 травня. 25 травня у нас у читальному залі відбудеться круглий стіл, а також зустріч із почесними гостями – письменниками з Одеси, Києва та Львова, директорами видавництв.

26 травня у галереї «Ужгород» стартує власне сама виставка видань, де будуть представлені книги за цінами видавництв. Традиційно проводиться конкурс «Книга-фест».

Будуть відбиратися кращі видання за різними галузями знань. Зокрема, художньо-публіцистична книга, книга для дітей, образотворче видання. Запрошуємо усіх ужгородців і гостей міста відвідати «Книгу-фест» і потішити себе новинками книжкового видання», — говорить Євгенія НАПУДА, головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com