image

В Ужгороді троє презентують збірку "Нас. Троє"

Оленка Бараненко, Остап Микитюк та Ірина Червінська приїжджають до Ужгорода в рамках свого масштабного туру українськими містами. Мета збірки  "Нас. Троє", яку вони презентують завтра у кафе-музеї "Під замком" - це відкидання недомовок, це спроба спільного літературного простору, це дружба і підтримка, як вона є.

 

"Словосполучення, віднаходження яких є сенсом пізнання, живуть довкола у стані ще навіть до зародковому. Місія поета – побачити ненароджене словосполучення і дати йому життя. 
Всі ці речі виразно дають себе побачити у поезії Трьох. 
Трохи прикро говорити про них як про Трьох, бо за кожним – свій світ. Але раз їх життя привело до спільної книжки, то і книжка вже не може належати кожному зокрема, і прочитання теж. Щось подібне відбувається із найбільшою проблемою пізнання – з Трійцею. Але про такі збіги хочеться думати. І бути вдячним, бо ж не даремно думати – це є дякувати."
Тарас Прохасько.
Загалом, за нашими першими враженнями, це гармонійна смачна поезія, якою можна втамувати свою літературну спрагу. Має потримати аж до 10 липня, коли в Ужгороді відбудеться наступна літературна подія, про яку розкажемо пізніше. ;) І проанонсуємо на презентації. До зустрічі на ній, - йдеться на сторінці заходу у соцмережі Фейсбук.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com