image

Відійшов у вічність відомий закарпатець Р. Лубківський

Глибоким сумом пройняла письменників Закарпаття болісна звістка про те, що раптово перестало битися серце видатного українського гранослова – поета, перекладача, публіциста Романа Мар’яновича Лубківського. Його світла душа завжди була щиро прихильною до Срібної Землі. Із багатьма письменниками, науковцями, книговидавцями він спілкувався особисто. Тішився, що в нашому краї гідно продовжуються традиції художнього перекладацтва.

     Він, автор знаменитих антологій «Слов’янське небо», «Слов’янська ліра», невтомний трудівник на ниві духовності, щиро вітав з’яву на Закарпатті перекладацького проекту «Між Карпатами і Татрами», виходу в світ антології словацької поезії «Відкритий дім» та багатьох інших видань.

     Високо цінував Роман Мар’янович родинну співдружність письменників Закарпаття із побратимами – українськими письменниками Словаччини, Чехії, щиро вітав вихід унікальної антології їх творів «Під синіми Бескидами», яку упорядкували і випустили в світ в Ужгороді.

     Роман Лубківський залишиться в нашій пам’яті незгасною зіркою слов’янського неба, палаючим смолоскипом, який завжди кличе до праці, до творчості.

     Світла пам’ять про Романа Лубківського назавжди вкарбована у наші серця, у серця всіх краян, яким дорогі українська духовність, українське слово.

 

Закарпатська організація

Національної спілки

письменників України  

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com