image

Закарпатка Луцишина видасть «Любовні зв’язки»

На "Книгу-фест", про яку ми повідомляли вам у попередньому матеріалі, завітала, крім Юрія Винничука й інших поважних гостей з України, й Оксана Луцишина -закарпатська письменниця, яка сьогодні живе й працює в Америці. 

28 травня в рамках виставки-ярмарку «Книга-фест-2015» відбулася творча зустріч української письменниці, випускниці відділення англійської філології УжНУ Оксани Луцишиної. Організатором акції виступив літературний клуб «Читаємо разом». Зустріч відбулася у новому приміщенні центру «Вікно в Америку» на першому поверсі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки імені Федора Потушняка, - повідомляє Медіацентр УжНУ

В Україну приїхала, зокрема, щоб видати роман «Любовні зв’язки», який невдовзі вийде в одному з львівських видавництв, а також зібрати матеріали для чергового твору. Одночасно Оксана Луцишина працює над кількома різноплановими романами. У колі творчих інтересів мисткині – розробка нових сенсів, а не творення жанрової чи масової літератури, які також вважає важливими.

Як відомо, нещодавно Оксана Луцишина захистила докторську дисертацію і здобула найвищий у США науковий ступінь. Планує перекласти й видати своє дослідження творчості Бруно Шульца українською.

У зв’язку із подіями в Україні один із вузів у Техасі зацікавився україністикою й із нового навчального року Оксана Луцишина почне викладати там українську літературу.

ДовідковоОксана Луцишина (Кішко-Луцишина) – поетеса, яскрава представниця сучасної феміноцентричної прози, член Національної спілки письменників України (з 2000 року). Вона вирізняється з-поміж письменників Закарпаття оригінальністю світобачення та нестандартним настроєвим безсюжетним письмом. Її перу належать три збірки віршів: «Усвідомлена ніч» (1997) та «Орфей Великий» (2000), "Слухаю пісню Америки" (2010), – та прозові твори: збірка новел "Не червоніючи" (2007), роман "Сонце так рідко заходить" (2007) та ін.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com