• IMAG1566_1

  Мукачівська мерія любить "Лізістрату"

  Вистава "Лізістрата" цього року стане театральною частиною відомого мистецького фестивалю "Березневі коти", який відбудеться вже вдесяте. Постановку здійснить Закарпатський обласний театр драми і комедії з Мукачева, який вперше стане учасником фестивалю. 

 • 1

  Виставку абстракцій відкрили в університеті

  На гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою навчання 13 березня відкрили виставку абстрактного мистецтва. Власні роботи привіз до вишу угорський митець Ласло Чока (Csoka Laszlo). 

 • 4

  Завтра "Березневі коти" дадуть прес-конференцію

  17 березня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція з нагоди проведення десятого фестивалю любові і мистецтва «Березневі коти». 

 • 4

  У «Бавці» діткам покажуть «Буку»

  У неділю, 15 березня, Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка» запрошує глядачів дошкільного і молодшого шкільного віку та їхніх батьків на виставу «Бука», Михайла Супоніна.

Що буде на 10-х "еротичних котах" (ПРОГРАМА)

Що буде на 10-х "еротичних котах" (ПРОГРАМА)

Один з найвідоміших закарпатських фестивалів "Березневі коти" цього року відбудеься 27—29 березня. Програму АртФесту "Березневі коти Х" сьогодні опублікував один із організаторів - Вік Коврей на сторінці "Березневих котів" у Фейсбуці. 
На культуру Закарпаття дали лише 50%

На культуру Закарпаття дали лише 50%

Минулоріч  управлінню культури облдержадміністрації на програми соціально- економічного та культурного розвитку було виділено 5 мільйонів 972 тисячі гривень. Зокрема, 3 мільйона - на Програму розвитку культури і мистецтва в області на 2011-2015 рр. та 2 мільйона 972 тисячі гривень на комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Закарпатської області на 2006-2015рр. Водночас фінансування зазначених Програм склало 2 мільйона 628 тисяч гривень.
Що покаже "Бавка" найменшим закарпатцям

Що покаже "Бавка" найменшим закарпатцям

У Березні закарпатські лялькарі матимуть аж п'ять вихідних для показу вистав. Цього місяця будемо святкувати Шевченківські дні та Міжнародний день театру. Тож "Бавка" підготувала насичений репертуар для діток з урахуванням важливих свят. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com