image

Андрухович і Міклош Надь презентуються в Ужгороді

Другого фестивального дня "Березневих котів" - 28 березня відбудуться творчі зустрічі із відомим українським письменником Юрієм Андруховичем і спеціальним гостем із Угорщини - Міклошем Надем. 

Про це повідомив один із організаторів фестивалю Андрій Любка під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі. Письменник вважає, що фестиваль треба скорочувати, бо програма перенасичена, і варто залишати лише 3-4 акції на день, при цьому тримати мистецьку планку. 

Андрій Любка розповів, що гість фестивалю - Юрій Андрухович у п'ятницю виступить у Мукачеві, а в суботу приїде до Ужгорода, де презентує свою книгу "Тут похований Фантомас".  

Не менш цікавою на фестивалі буде зустріч із Міклошем Надем, головним редактором видавництва, перекладачем з російської, одним із найбільших інтелектуалів Угорщини. 

"Остання книжка Міклоша Надя - «Хоч і не красуня». Він говорить російською. Поговоримо із ним і про контекст літератури Угорщини. Він розкаже про те, що видають, читають в Угорщині, хто відомий з українських авторів. Це буде розмова і про центральну Європу. В Угорщині важко знайти інтелектуала, який був би європейським космополітом. Міклош – один із тих, хто публічно заявляє свою позицію", - зазначив Андрій Любка.

Партнером зустрічі є Генконсульство Угорщини. Воно зацікавлене у тому, щоб поглиблювати співпрацю із творчими колами в Ужгороді. Тому це перша із серії зустрічей, партнером якої є Консульство. Можливо, такі зустрічі стануть щомісячними за підтримки Консульства в Ужгороді. 

Також на "Березневих котах" буде представлена театральна складова. Закарпатцям покажуть виставу "Лізістрата".

Третій день БК буде не менш насиченим, про нього і загалом про 10-й фестиваль - за цим лінком

Повну програму фесту переглядайте тут

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com