image

На Закарпатті відбувся перший Behance Portfolio Review

Uzhhorod Behance об’єднав понад 70 представників творчих професій, а також тих, хто цікавиться дизайном. Подія відбувалася в приміщенні Закарпатського музею архітектури й побуту. Приємно, що перший на Закарпатті Portfolio Review відвідали не тільки ужгородці, а й гості з Івано-Францківська та Львова.

 Першим зі спікерів виступив Домінік Левицький. Він розповів про те, як працювати з великим проектом в команді і без неї. Наразі Домінік працює креативним директором в студії веб-дизайну Dominik Levitsky Studio, тому доповідь побудував на власному досвіді й визначив низку лайфхаків, що стануть у нагоді дизайнерам. Наступним був доповідач з міста Лева - Дмитро Козицький, який розповів присутнім про те, яксформувати правильне очікування у клієнта, як працювати всередині команди та як бути сумлінним фрілансером. Дмитро працює в компаниї DataArt на посаді Lead UX/UI Designer.

Опісля невеличкого кава-брейку Дмитро Грешко поділився своїм баченням теми віддаленої роботи, визначив її плюси та мінуси. Дмитром Грешко працював у сфері UI/UX Designer мобільних додатків в столичній компанії Alterplay, потім на посаді UI/UX Designer  в ENTech Solutions, а зараз вже успішно реалізовує себе як фрілансер. Згодом, Олена Бугренкова - дизайнер та ілюстратор дитячих книжок розповіла про етапи створення яскравої та мальовничої книги, а також техніку ілюстрування від А до Я. Завершив івент дизайнер з Івано-Франківська -  Валентин Хруслов. Наразі Валентин працює на посаді "2D artist" у компанії "THINKMOBILES. Він розповів присутнім про роль художника в ігровій індустрії.

На творчому івенті присутні створили дуже комфортну та дружню атмосферу, охоче спілкувались та знайомились один з одним та зі спікерами, переглядали портфоліо учасників експозиції заходу, обмінювались думками та коментарями. Варто зазначити, що аудиторія була досить активною - доповіді спікерів викликали жваві дискусії як під час виступу, так і після нього. Опісля завершення офіційної частини Behance спілкування продовжили в невимушеній обстановці в одному з пабів міста.
Деталі дивіться у фото-звіті.

Залишити свої враження можна за цим лінком

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com