image

У Мукачеві "Швейком" урочисто закрили театральний фестиваль "Етно-Діа-Сфера"

Театральний фестиваль у Мукачеві завершено виставою Національного академічного драмтеатру ім. І. Франка «Швейк». 

У головних ролях – Народні артисти України Анатолій Хостікоєв та Богдан Бенюк. Саме їх багаторічний творчий тандем спровокував ідею створення вистави про істинну чоловічу дружбу, про доброту та людяність, які не підвладні ані часу, ані будь-яким випробуванням. Вистава зібрала глядачів з усього Закарпаття, а квитки були розпродані за два тижні до вистави.
 XVIII Міжнародний фестиваль етнічних театрів національних меншин України “Етно-Діа-Сфера” тривав в Мукачеві протягом тижня.  Це один з найстарших театральних фестивалів області. Організаторами фесту цьогоріч стали Мукачівська міська рада та Мукачівський драматичний театр.
На сцені міського театру було презентовано вистави від шести кращих колективів України та Закарпаття, з яких три - національні провідні колективи України.

Урочисте закриття відбулося на сцені театру за участі міського голови Андрія Балоги, керівника Мукачівського драматичного театру Юрія Глеби, керівника фесту Юрія Шутюка.

Андрій Балога щиро подякував акторам, які в ці дні виступали на сцені театру та закликав «усіх частіше ходити у наш театр – на вистави і місцевих, і немісцевих акторів. Це того варте!».

Мукачівська міськрада

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com