image

В Ужгороді відкривається виставка Миколи Качура "Живопис"

Сьогодні, 13 червня, в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється виставка Миколи Качура "Живопис". Триватиме вона до 24 червня. Музей (вул. Капітульна 33А, м. Ужгород) працює з 10:00 до 18:00, крім вівторка.

Довідково:

Микола Качур народився 2 січня 1957 року на Одещині, шкільні роки пройшли у місті Долина. Після служби в армії працює в галузі будівництва на теренах західного регіону. Виробничо-комерційна фірма «Силует» (м. Рожнятів), яку очолює Микола Романович успішно працює і розвивається вже більше двадцяти років. По при свою зайнятість, захоплення малюванням було завжди у серці п. Миколи. Картини художника – це спосіб самовираження та самоутвердження. За словами самого художника він переносить на полотно «все, що милує око». А це величні і неповторні в красі своїй краєвиди: гори, покриті віковічними лісами, швидкоплинні гірські річки, кришталево прозорі озера, барвистий килим полонин, мальовничі сільські краєвиди. Особливо вражають теплі осінні мотиви на полотнах самобутнього мистця «Сонячний день», «Замок осені», «Бабине літо», «Відображення», «Дора». Цікаво споглядати близькі серцю бойківські пейзажі – «Підлясся», «Лімниця».
Картини Миколи Качура залишають в серці тепло, спокій і розуміння того, що немає нічого кращого від «Прикарпаття. Благодатного краю».

200
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com