image

В Ужгороді влаштують концерт до Міжнародного Дня ромів

9 квітня о 16.00 в центрі Ужгорода на пл. Театральній відбудеться виступ ромських колективів. Концерт влаштовує управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді  з нагоди відзначення Міжнародного дня ромів (8 квітня).

«Міська влада всебічно підтримує прагнення кожної національної спільноти до самореалізації та розвитку своїх історичних і духовних традицій. 

Bobrov

Сьогодні роми, як рівноправні громадяни України, мають можливість відзначати свої свята, відновлювати та розвивати національні традиції, звичаї, обряди, плекати рідну мову, збагачувати культурне розмаїття України. 

Ромські громадські  об’єднання відіграють помітну роль у сучасному та культурному житті країни та міста, роблять значний внесок у справу гуманізму, толерантності та демократичності українського суспільства. Ця діяльність є надійним підґрунтям зміцнення міжнаціональної злагоди в країні. 

У цей святковий день сердечно вітаю усіх ромів зі святом! Бажаю миру, добра та успіхів у збереженні унікальної культури і самобутності. Добра Вам, щастя та здійснення всіх життєвих задумів!», – вітає начальник управління Євген Бобров.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com