image

В Ужгороді завершився ІІІ конкурс Срібний мольберт

Добіг кінця ІІІ Відкритий студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт", що тривав в Ужгороді з 9 по 14 жовтня 2017 року.

Урочиста церемонія нагородження призерів і лауреатів конкурсу "Срібний мольберт" відбулася вчора, 14 жовтня 2017 р., в холі-атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації.

Засновники культурно-мистецької фундації Brovdi Art і студентського конкурсу з живопису "Срібний мольберт" Роберт і Наталія Бровді, відкриваючи урочисту церемонію, подякували партнерам, журі, команді та медіа за ту важливу роботу, яку вони здійснили в рамках конкурсу. Звертаючись до учасників і вітаючи їх, відзначили: "Кожен із вас уже переможець, бо пройшов крізь призму надзвичайно серйозного відбору компетентними експертами, які знаходились у різних точках України і не знали про вас нічого, крім вашої творчості й портфолійних робіт. Це була єдина інформація, якою вони володіли, обираючи 1 з 7 претендентів, і в цьому ваша перемога".

За результатами таємного голосування членів журі призерами ІІІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» стали:  

У номінації «Міський пейзаж»:

– Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва);

– Бєлей Богдан (Львівська національна академія мистецтв);

– Копанський Юрій (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури).

У номінації «Портрет»:

– Католик Богдан (Харківське державне художнє училище);

– Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв);

– Божко Євгенія (Одеська державна академія будівництва та архітектури). 

У номінації «Імпровізація»:

– Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв);

– Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури);

– Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

Спеціальні премії від партнерів конкурсу отримали:

– від Закарпатської академії мистецтв – Штепура Олена (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ);

– від компанії Royal Talens – Божко Євгенія (Одеська державна академія будівництва та архітектури).

 – від арт-резиденції «Великий Перевіз» призерами стали Єсакова Софія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Суш Зорян (Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького), Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв).

– від фундації культурних ініціатив ArtHuss – Бєлєй Богдан (Львівська національна академія мистецтв);

– від інформаційного порталу ArtsLooker – Метелін Денис (Українська академія друкарства, м. Львів);

– від резиденції Петра Ряски «Вибачте, номерів немає» – Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва);

– від Української транспортної страхової компанії UTICO – Коцогуб Микола (Харківська державна академія дизайну і мистецтв), Гафинець Ангеліна (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород), Леонець Ярослав (Харківська державна академія дизайну і мистецтв).

– від дизайн-студії Sergey Makhno Architects – Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Щербина Поліна (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

–  від арт-резиденції Тараса Табаки – Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) та Штепура Олена (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ).

– від галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery – Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород) та Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

– від Фонду Анатолія Криволапа – Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ).

– від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича – Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Бурда Яків (Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука) та Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

Головною інтригою заходу стало вручення Гран-прі від засновників конкурсуВручали нагороди Роберт і Наталія Бровді, член журі Сергій Святченко та партнер нагороди – директор по Західній Україні «Кий Авіа» Анна Шаркова. Отже, гранти на подорож до одного з культурно-мистецьких центрів Європи й відвідання всесвітньовідомих  музеїв та галерей отримали учасники:

– Сироткіна Вероніка (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) відвідає Більбао (Іспанія);   

– Некраха Ігор (Харківська державна академія дизайну і мистецтв) поїде до Риму (Італія);

– Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) побачить музеї та галереї Парижа (Франція).

Редактор інформаційного партнера конкурсу – журналу «Образотворче мистецтво»Ольга Собкович відзначила роботи Божко Євгенії (Одеська державна академія будівництва та архітектури), Штепури Олени (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Корабельнікова Сергія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Мельник Кристини (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) та Орлова Євгенія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ). Фото робіт цих молодих митців будуть надруковані у журналі «Образотворче мистецтво».

 

molbert.brovdi.art

https://www.facebook.com/Brovdi.Art/

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com