image

Юрій Андрухович приїде в Ужгород на ерот-фестиваль «Березневі коти»

27-29 березня в Ужгороді пройде ювілейний X-й мистецький еротичний фестиваль «Березневі коти».

Детальну програму читайте згодом на Сторінці АртФесту.

Щороку фест включає в себе безліч фотовиставок, творчих вечорів, спектаклів, інсталяцій, перформансів та майстер-класів. Цьогоріч, захід буде особливим ще й тим, що «на одному з творчих вечорів виступить відомий український письменник Юрій Андрухович. А завдяки Генеральному консульству Угорщини в Україні на фестиваль завітає перекладач, письменник та видавець Міклош Надь. Він розповість про сучасну угорську літературу», – йдеться у Групі фестивалю в ВК.

3a

 
На фото: Юрій Андрухович 

2

«Також на Х фестиваль мистецтва та любові «Березневі коти» їде Міжнародний Фестиваль відеопоезії «CYCLOP». Розмова буде про досвіди візуалізації вірша, презентація проектів «До Слова» та «Відеопоетична Лабораторія», демонстрація кращих українських та закордонних відеопоетичних робіт…», – зазначає співорганізатор Вік Коврей.

4

 
На фото: Вік Коврей на одному з попередніх фестивалів. 

Довідково: 

Ю́рій І́горович Андрухо́вич (* 13 березня 1960, Станіслав) — український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Живе і працює в Івано-Франківську. Віце-президент Асоціації українських письменників.
1985 разом з Віктором Небораком та Олександром Ірванцем заснував поетичну групу Бу-Ба-Бу, котра одною з перших почала відновлювати в українській літературі карнавальні та буфонадні традиції, продемонструвала успішний приклад творення соціо-культурного міту. З 1991 року Андрухович — співредактор літературно-мистецького журналу «Четвер», співпрацював також із журналом «Перевал», виступивши упорядником двох його номерів.
У часописі «Сучасність» вперше побачили світ найвагоміші прозові твори письменника: «Рекреації» (1992), «Московіада»(1993), «Перверзія» (1996), видані у 1997 році окремими книгами, есей «Центрально-східна ревізія» («Сучасність», 2000, № 3). 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com