image

Закарпатський фотограф презентував виставку про Ужгород

«Ужгород в наших серцях» - так називається персональна фотовиставка молодого ужгородського фотографа Івана Шете, відкриття якої відбулося у четвер, 24 вересня у міській бібліотеці.

Упродовж багатьох років фотограф фіксував шарм та унікальність міста над Ужем, намагаючись за допомогою камери зберегти і передати його атмосферу, емоції людей, котрі тут живуть та зміни, які переживає місто разом зі своїми жителями.

2

Тому на світлинах однаково багато як архітектурних об’єктів, так і людських облич.

Тітка фотографа, яка прийшла на презентацію привітати племінника з дебютною виставкою, розповідала, що хист до фотографії у Івана від діда, який цю справу дуже любив.

Сам же Іван Шете давно захоплюється фотомистецтвом і за цей час змінив багато фотокамер, найбільш раритетні з яких також були представлені на відкритті виставки.

6

Що стосується самої презентації, то вона пройшла у невимушеній, майже домашній, атмосфері, значною мірою завдяки тому, що підтримати фотографа прийшло чимало його родичів та друзів.

5

Крім того, усі охочі могли отримати у подарунок від автора календарики з його фотографіями, а також просто надруковані чи проявлені фото, а від себе залишити для нього у блокноті побажання.

Персональну виставку Івана Шете «Ужгород в наших серцях» можна переглянути до 23 жовтня у приміщенні Ужгородської центральної міської бібліотеки.  

7

 

Ольга Брайляк для ProZak.info,

фото автора

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com