image

Закарпатський скульптор подарував Будапешту міні-скульптуру Лізи Сімпсон

Це не перша скульптура Михайла Колодка в Будапешті

Закарпатський скульптор Михайло Колодко переїхав жити до Угорщини і продовжує творити тут. Колодко створив понад 40 міні-скульптур на Закарпатті, які стали визітівкою, зокрема, Ужгорода. 

І ось зараз Колодко створив міні-скульптуру персонажу одного з найпопулярніших мультсеріалів світу "Сімпсони" - Лізі Сімпсон. Ліза зображена прив'язаною до стовпа. 

Як відомо, Колодко створював свої скульптурки на Закарпатті героям або персонажам, які тим чи іншим чином пов'язані з нашим краєм. Що стосується Лізи Сімпсон, то мультсеріал "Сімпсони" свого часу створив режисер угорського походження Чупо Габор.

Нагадаємо, що в Будапешті це вже не перша скульптура авторства Михайла Колодка. Не так давно у Будапештському аеропорту Ференца Ліста було відкрито скуптурку Ференцу Лісту, яку також виготовив Михайло Колодко. Ще дві ідентичні ужгородським міні-скульптурки встановлені в столиці Угорщини - Гаррі Гудінні та мультиплікаційному персонажу Кукоцу. Також в Будапешті є скульптурка танка на набережній Дунаю та жабі з Маппет-шоу біля Посольства США. Це також роботи авторства Колодка. І не варто забувати, що в Будапешті є пам'ятник художнику Рошковичу, ідентичний тому, що стоїть на площі Театральній в Ужгороді. І це також роботи Колодка. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com