image

Закарпаття отримало 2,2 млн грн на розвиток культурних інституцій

Обласні та районні заклади культури й мистецтв Закарпаття отримали гранти від Українського культурного фонду. Про це повідомляє Ігор Шинкарюк.

Реалізація програм УКФ сприяє якісному функціонуванню культурних та креативних індустрій. На розвиток таких закладів Закарпаття у межах ініціативи «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» було спрямовано понад 2,2 млн грн.

За грантові кошти в обласний організаційно-методичний центр культури придбали проєктор, екран для проєктора, принтер, телевізор та оцифрували музейні фонди обласного художнього музею ім. Й. Бокшая.

Серед переможців програми і Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка», Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. братів Ю.-А. та Є. Шерегіїв, Академічний камерний хор «Кантус» та Заслужений академічний Закарпатський народний хор та ін.

У межах цієї ініціативи також вдалося покращити матеріально-технічну базу Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка та центральних районних бібліотек Воловеччини і Великоберезнянщини.

Ігор Шинкарюк підкреслив, що така інституційна підтримка під час обмежень у зв’язку з COVID-19 є особливо важливою, повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com