image

«Заньківчани» завоювали прихильність ужгородської публіки

У вівторок, 22 вересня, в Ужгороді виступив Львівський Національний академічний театр імені Марії Заньковецької, якому невдовзі виповниться сто років. Найвідоміший театр Західної України показав дві вистави: «Блакитну троянду» за Лесею Українкою та італійську комедію «Циліндр» Едуардо де Філліпо.

На зустрічі з журналістами, яка відбулася з ініціативи журналістського клубу «Театрал Закарпаття», гості – народні артисти Євген Федорченко, Ярослав Мука та заслужена артистка України Альбіна Сотнікова, що виконували головні ролі у виставах,  розповіли про свій театр.

Загалом «заньківчани» мають понад 40 вистав у репертуарі. У театрі працює до 70 акторів. Вистачає здібної молоді, старші актори тримаються свого театру, тож колектив стабільний. Театр заповнений глядачами, хоч грають по 4-5 днів на тиждень. Навіть мають «свого» драматурга -- Ореста Огородника, який, до того ж, є актором. Особливістю їхнього театру гості вважають щирість у спілкування з глядачем.

Усі ці риси сповна змогли відчути закарпатці, адже на вечірній виставі був повний аншлаг. Глядачі довго не відпускали «заньківчан» зі сцени, дякуючи їм за іскрометне видовище. Блискуча комедія ситуацій із прихованим глибоким змістом, вміла режисура, переконлива гра акторів, прекрасні костюми, декорації, музичне оформлення – все це створило незабутній настрій від спілкування зі справжнім театральним мистецтвом. 

 

ProZak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com