Ужгородський музикант DF Pavlov презентував новий кліп

Ужгородський музикант DF Pavlov презентував новий кліп

Як ми повідомляли, ужгородський музикант, композитор, мультиінструменталіст та перформер DF Pavlov (Дмитро Фесенко) розпочав роботу над новим відеокліпом на композицію «Somewhere in Spring». 18 липня він опублікував готовий кліп на офіційній сторінці в youtube.За сюжетом у відео показано період після Апокаліпсису. Троє людей, які залишилися серед живих, вирушають до священного місця, де знаходиться дзеркало-портал. Там збереглося живе відображення справжнього ідеального світу, природи, мистецтва та загадкової атмосфери.
Ужгородський мультиінструменталіст DF Pavlov працює над новим кліпом

Ужгородський мультиінструменталіст DF Pavlov працює над новим кліпом

Ужгородський музикант, композитор, мультиінструменталіст та перформер DF Pavlov (Дмитро Фесенко) розпочав роботу над новим відеокліпом на композицію «Somewhere in Spring».За сюжетом у відео показано період після Апокаліпсису. Троє людей, які залишилися серед живих, вирушають до священного місця, де знаходиться дзеркало-портал. Там збереглося живе відображення справжнього ідеального світу, природи, мистецтва та загадкової атмосфери.
Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Завтра в Ужгороді - безалкогольна вечірка

Організація “LECHO .V. PLECHO ” за підтримки організації “Street Workout Uzhgorod “(голова – Владислав Рущак) влаштовує безалкогольну вечірку, присвячену останньому дзвонику для учнів та випускників шкіл. Організатори обіцяють, що проведення вечірки буде абсолютно тверезим, адже діяльність організації “SW-Uzh” спрямована на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com