"Дякую вам. За бардак" - сказав Кузьма перед смертю

В останньому відео, знятому в машині перед смертю, Скрябін жорстко критикував стан доріг у Кривому Розі та Дніпропетровській області.

«Я показую вам, депутати і пане Президент, нашу країну. Це траса Олександрія-Кривий Ріг. Дякую вам за то, шо спи.дили всі бабки. Не хочете на своїх мерсах і лєксусах сюда на сафарі протрясти свій жирний целюліт".

Це є наша фінальна точка - Кривий Ріг - продовжує Кузьма рухаючись на своєму автомобілі у місті. Якщо ви хочете кататися на яхтах чи на віндсерфінгу, бл.дь, чи просто, бл.дь, стати на лижі, с.ка і повозитися по ріці, то треба просто приїхати у Кривий Ріг. тут є предмет вашої роботи, шановні депутати" - сказав Кузьма і повторив проїзд перехрестям по глибокій калюжі. Тут люди живуть і мусять через ту х.ню їздити кожний день, а ви навіть не маєте поняття, що десь такі є" - зазначив співак.

Ще на одному відео Кузьма Скрябін звертається від імені водія криворізького трамваю "Щоб не бути голослівним. Передаю вам прівєт від воділи того бідного трамваю, який, ку.ва, мусить не їздити, а плавати, бл.дь, по вулицях. Тому шо в той момент, коли в країні йде війна ви все ж таки ще пи.дите гроші. У вас вистачає совісті, с.ка і нахальства, щоб тих людей мати за гавно і заставляти, бл.дь, жити їх в такій сраці. Дякую вам. За бардак" - резюмував Кузьма.

 

Нагадаємо, що Андрій Кузьменко, відомий як Скрябін,  загинув 2 лютого близько 9-ї ранку у смертельному ДТП. Аварія сталася близько 08.20 у Криворізькому районі, біля села Лозоватка. Легковик музиканта врізався у молоковоз. Удар був такої сили, що молоковоз винесло у кювет, а автомобіль співака сильно постраждав. Співак повертався з концерту на честь 25-річчя гурту "Скрябін".

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com