image

Гурт «Атмасфера» зробить подарунок Ужгороду

26 вересня о 19:00,  у  суботу,  у Phantom Club  гурт «AtmAsfera»  представить свій новий   проект «Мантра Дайвінг», як подарунок до Дня міста Ужгорода.  

Проект «Мантра Дайвінг» - це  інтерактивне  музичне дійство, яке вже було представлене  у  різних містах України, а  також  на концертних  майданчиках  Польщі, Німеччини, Норвегії, Казахстану та Литви.   Нові композиції,  атмасферне звучання, тематичний відеоряд,  знайомство з мантрами.   Музиканти  запрошують  вас до свого  світу.  Тепер не тільки слухати, а  також приймати активну участь та взаємодіяти з ними. Тут кожен може бути собою і може дозволити собі відірватись від земного тяжіння та зануритись у хвилі  дивовижних звуків. Територія «Мантра Дайвінг» вільна від алкоголю, нікотину та наркотиків.

      Гурт «АтмАсфера» - це яскравий проект у сучасній українській музиці, який грає  в стилях world та indie music, у поєднанні зі звуками древніх мантр. Цей гурт є унікальним як за ідеєю, так і за звучанням.  Гурт є переможцем та учасником багатьох музичних фестивалів, серед яких Woodstock(Польща), MoldeJazz (Норвегія), GBOB (Англія), Emergenza (Росія), Країна Мрій(Україна), " EUROPA-Fest " (Румунія), MJR (Литва), Foure (Казахстан). Неповторності  гурту  додає  їх   ідея-кредо «World music – World Peace». 

Офіційний web site: www.atmasfera.com

Відео:  Мантра Дайвінг

Атмасфера в соц. мережах  VKontatke  - Facebook - Soundcloud

 

26 вересня, 19:00 Phantom Club

Ужгород, ул. Капушанская, 156-А

Вхід за доброчинними внесками

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com