image

Мер Ужгорода себе не обділить: на перевезення пільговиків знову виділять понад 22 млн. грн

Виконком Ужгородської міськради прийняв рішення про виділення з бюджету міста 22 млн. 700 тисяч гривень на компенсацію перевізникам за перевезення пільговиків

Проблем у місті може бути багато. Про будівництво соціальних об'єктів навіть не йдеться. Проекти, які потребують мільйонних вкладень, відкладаються на довготривалу перспективу. Але тільки не фінансування перевізників. 

Минулого року  влада міста не тільки підняла вартість на пасажирські перевезення у міському транспорті, але й щедро виділила майже мільйон доларів у гривневому еквіваленті перевізникам для компенсації на перевезення пільговиків. 

Наразі на центральному рівні готується проект реформи, яка передбачає відміну пільг у вигляді безкоштовних перевезень. Пільговики незабаром не зможуть їздити скільки завгодно безкоштовно. Натомість їм надаватимуться гроші для проїзду. Поки не ввели в дію ці зміни в законодавство, влада міста вже вирішила в терміновому порядку виділити ті ж таки 22 мільйони 700 тисяч гривень перевізникам вже і на наступний рік. 

 

Так багато і так оперативно виділяють величезні кошти з бюджету перевізникам тому, що фірми, які здійснюють перевезення, належать родині мера. Богдана Андріїва.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com