image

Музика як ритм змін

 

В Ужгороді розпочинаються лекції і тренінги про навчання і розуміння сучасної музичної індустрії як нового ринку капіталізації для молоді. 

 

У Чикаго, на батьківщині хаус-музики, набувають чинності нові правила, за якими музичні заклади звільняються від сплати спеціального податку. Суперечка про це розгорілася влітку, коли був введений податок на прибуток від квитків для музичних закладів, які не потрапляють під категорію живих виступів. Чиновник округу на додаток заявив, що діджей-сети разом з хіп-хопом, роком і кантрі не є "мистецтвом у чистому вигляді". Згодом, представники музичного сектору креативних індустрій спромоглися пояснити місцевій владі, що електронна музика – це сучасне мистецтво. Посадовці внесли поправку в податкові правила, які фіксують діджей-сети як вид мистецтва. Чикаго став третім містом у світі, в якому нічні клуби, де звучить електронна музика отримали статус культурного центру. Раніше у Берліні легендарний клуб Berghain був визнаний місцем культурної значення, а у Відні скасований податок на нічні клуби за їх розважальний статус.

ГО «Культурна ініціатива Коло», «Olivye House», «GPS», ГО «Культурна платформа Закарпаття», продовжуючи розвивати прокет «Креативні індустрії територій» започатковують у м. Ужгород серію лекцій і тренінгів.

Візією яких є навчання і пояснення сучасної музичної індустрії, як нового ринку капіталізації для талановитої молоді Закарпаття. Стартуємо з культурної ініціативи у сфері сучасного звучання урбану, який можливо створити за умови вміння працювати з digital audio workstation.

Двері у світ електронної музики, що зачудовує своїми ритмічними хвилями будуть відкриті вже в цієї неділі (23.10). Проводити майстер-клас буде досвідчений гуру містичних ритмів Карпат, митець який створив музику до першого техно-біту міста Ужгород, поєднавши біт з українською обрядовою піснею «Вербова Дощечка» – Олександр Кіреєв (Acid). 

Музика написана у Digital audio workstation - Ableton Live. Перший майстер-клас відкриє технологічні можливості і розповість про тонкощі створення, написання і зведення електронної музики. Глибини оксамитових басів, ритми ударних, космічні вібрації і Ви - у ролі Творця, а не простого слухача. Більше сотні різних стилів, як ніколи актуальної музики, будуть доступні усім хто має бажає створювати музику, а також для ти хто прагне зрозуміти, як професійно писати про сучасну музику. Все не так вже й складно, головне - розпочати. Відчуй свій справжній музичний код – закодуйся.

Чекаємо вас, спокійним вечором, 23.10 о 18:10 у мистецькій атмосфері «Olivye House». 

 

Євген Забарило, менеджер культурних проектів ГО «Культурна ініціатива Коло»

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com