image

Музикантам Омеги сподобалося в Берегові і вони пообіцяли приїхати ще

Як ми анонсували у Берегово приїхав легендарний рок-гурт "Омега". Виступ відбувся на місцевому стадіоні. "Омегу" відмінно сприйняли глядачі і музиканти обіцяли повернутися.

Кумири молоді 70-х уперше виступали у Берегові, більше того гурт ще жодного разу не був в Україні. Концерт гурту на міському стадіоні "Дружба" зібрав кілька тисяч шанувальників, - повідомляє "Карпатська панорама".

У програмі прозвучали як шлягери давно минулих років, так і нові композиції. Публіка довго не хотіла відпускати зі сцени любимих музикантів та незмінного соліста ансамблю Яноша Ковбора. На “Біс” виконувались незабутні “Gyöngy haju lány” (“Дівчина з перлиновим волоссям”), “Petróleum lámpa” (“Гасова лампадка”), інші відомі мелодії, які глядачі співали разом з музикантами.

На згадку секретар з питань культури обласного осередку КМКС Ласло Молнар подарував гурту торт з надписом “Omega”, а активісти однієї із громадських організацій – спеціально виготовлені до цієї події чашки для чаю з іменами членів колективу.

“Музикантам дуже сподобалась берегівська публіка, - каже Ласло Молнар, який є співорганізатором концерту. - Запевнили, коли їх знову запросять сюди, вони радо приїдуть".

На "розігріві" у "Омеги" були такі колективи, як виноградівський "Оriginál", вашарошнаменьський "5 pont", де, до слова, на ударних грає уродженець Берегова Домінік Балацький, "Берегівський дикселенд" та інші.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com