Оркестр радості "ВАТАГА" на міжнародному фестивалі вина «Троянда Карпат»

18 – 19 квітня посеред Ужгорода і Мукачево відбулося дещо цікаве.

Скориставшись пошуковою системою із запитом  музиканти на весілля закарпаття, ви знайдете велику кількість музичних колективів, які є класичними дуетами, тріо чи квартетом і 99% відсотків з них підійдуть для стандартного закарпатського весілля.
Та один з них особливий в нашому краї.

Оркестр радості "ВАТАГА" - це дещо оригінальне і те що вас зацікавить. З середини - це професійні музиканти у яких за плачима участь у різних проектах, гуртах, ансамблях, фестивалях і конкурсах.

Колектив було урочисто запрошено на перший фестиваль вина  «Троянда Карпат», що пройшов 18 – 19 квітня на центральній площі смт. Середнє.
Репертуар колективу - це всім добре відомі хіти, тому народ з перших акордів починав активно підтанцьовувати і відриватись.

Фішка гурту - професійе виконання українських і світових хітів з власною обробкою і оранжуванням, але найбільше привертає увага це подача і поведінка.
Якщо Ви бажааєте провести своє свято не просто весело, не просто драйвово, не просто аби було, то Оркестр радості "ВАТАГАмає все, що б це втілити у реальність.

Доречі, саме цікаве, що Оркестр радості "ВАТАГА" -  п ереможець ''Лабух-шоу'' на телеканалі ЗіК (2014). По сутті - це визнанання кращого колективу на Західній Україні

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com