image

Російська співачка Йолка розповіла про бандитський Ужгород (ВІДЕО)

Колишня ужгородка, а сьогодні одна із популярних співачок Росії, Йолка розповіла про свої спогади про Ужгород

Ужгородка Ліза Іванців здобула славу лише в Росії. 

В Ужгороді у неї багато друзів. Вона виступала в ужгородській команді КВН. Працювала в кафе. Важко сказати, що вона починала свою співочу кар'єру саме в Ужгороді. Але таки співала. Навіть записала трек із ужгородським треш-гуртом Л.О.Б. Але славу співачки здобула лише в Москві. Прізвисько Йолка у неї було ще в Ужгороді. І воно залишилося у неї і досі, як сценічне ім'я.  

Зараз навколо Йолки йде багато розмов. Дехто її звинувачує в непатріотизмі до України. Декому навіть не подобається її творчість. 

Однак Йолка є однозначно талановитою творчою особистістю. Можливо, трошки занадто вульгарно та саркастична, але вона особистість. А те, що вона змогла реалізувати себе лише у Москві, на жаль, в очах багатьох українців робить її ворогом.

Тим не менше, ми поширюємо її інтерв'ю, яке вона нещодавно дала російській програмі "Вписка". У ньому співачка частково згадує і свої дитячі роки в Ужгороді, назвавши наше місто бандитським. Вона згадує свого батька, який був дуже сильною фізично людиною і якого поважали навіть бандити.

А ще Йолка обожнює котів і піклується бездомними тваринами. 

Більше у відео.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com